Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Sõidudünaamika veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Sõidudünaamika ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Sõidudünaamika veokitele soodsalt
  • Ostke Sõidudünaamika kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
  • Veoauto Sõidudünaamika alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Sõidudünaamika kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Sõidudünaamika TOP veoki brändidele

Sõidudünaamika kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Sõidudünaamika veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Sõidudünaamika kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Sõidudünaamika ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoautode ratta kiiruse andurid on elemendid, mis määravad enamasti sõiduki pidurite ja roolitunnetuse efektiivsuse. Seadmelt ABS-süsteemile edastatud andmed aitavad reguleerida pidurdusjõudu, vähendades seeläbi liiklusõnnetuse ohtu.

Veoautode ratta kiiruse andurite tüübid

Tootjad pakuvad nii passiivseid seadmeid, mis ei vaja välist toiteallikat, aga ka pardavõrguga ühendatud aktiivseid seadmeid. Esimesed maksavad vähem, aga viimased on täpsemad. Aktiivseid seadmeid on kahte tüüpi:

  • Magnetresistiivsed. Nende oluliseks eeliseks on see, et nad võivad kindlaks määrata ratta kiiruse liikumise algusest.
  • Hallianduritel põhinevad. Need on kõrge täpsusega.

ABS andur on autodes paigaldatud tavaliselt igale rattale. Veoautodes võivad need seadmed olla paigaldatud veotelje diferentsiaalis üks seade telje kohta.

Rikked ja nende põhjused

Komponent võib rikneda korpuse mehaanilise kahjustuse korral purunenud sisemise mähise või juhtme tõttu. Rikke põhjuseks võib olla tugev löök, näiteks liiklusõnnetuse korral või kõrvuti asetsevate üksuste hooletu remondi korral. Kahjustused võivad tekkida ka töö ajal esineva intensiivse vibratsiooni tagajärjel. Kontaktid võivad niiskuse mõju tõttu oksüdeeruda.

Kuidas avastada rikkeid

Tavaliselt peaks vastav seadmepaneeli indikaator pärast mootori käivitumist mõneks ajaks kustuma. Kui seda ei toimu, võtke ühendust teenindusjaamaga, et nad teostaksid arvuti diagnostikat. Tavaliselt mõõdavad spetsialistid süsteemi vastupanu ja pinget. Et vältida rikkeid tuleks kontrollida ka seadme tööd, näiteks pärast rattalaagrite ja piduriklotside väljavahetamist. Seadmetel puudub konkreetne tööiga.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest leiate laias valikus sõidukite komponente. Meie intuitiivse kataloogi abil võite kiirelt leida ning osta ratta kiiruse anduri ja muid seadmeid oma veoautole. Kui vajate abi valiku tegemisel, lisateavet käimasolevate kampaaniate ja AUTODOC'i tööaegade kohta, võtke palun ühendust meie veebipõhise klienditeeninduse spetsialistiga.

loader Palun oodake...