Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Piduritrummel veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Piduritrummel ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Piduritrummel veokitele soodsalt
  • Ostke Piduritrummel kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Piduritrummel kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Piduritrummel TOP veoki brändidele

Piduritrummel kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Piduritrummel veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Piduritrummel kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Piduritrummel ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoauto piduritrumlid on õõnes metallist silindrid, mille külge kinnituvad piduriklotsid. Selle tulemusena väheneb sõiduki kiirus ning sõiduk peatub. Komponent on tihedalt kinnitatud rattarummu külge ja pöörleb koos sellega. Komponente iseloomustab vastupidavus, efektiivsus ja lihtne konstruktsioon.

Veoautode piduritrumlite tüübid

Sõltuvalt teljest:

  • tagumised;
  • eesmised;
  • universaalsed.

Veoautode tagumised ja eesmised piduritrumlid omavad erinevat suurust ja kaalu. Tavaliselt paigaldatakse laiemad komponendid taga ja kitsamad komponendid ette. Paljudesse kaheteljelistesse veoautodesse on paigaldatud nii eesmised kui ka tagumised komponendid samade parameetritega.

Sõltuvalt konstruktsioonist:

  • Liitkomponendid. Need koosnevad kahest komponendist: silindrist ja äärikust. Neid loetakse kõige vastupidavamateks.
  • Üheosalised. Need on suhteliselt odavad tooted.

Sõltuvalt materjalist:

  • Alumiiniumist. Need komponendid kaaluvad vähe, hajutavad hästi soojust ja jahtuvad kiiresti. Nad peavad hästi vastu korrosioonile, omavad esteetilist välimust ja on suhteliselt odavad. Komponent võib ülekuumenemise tõttu deformeeruda.
  • Malmist. Need komponendid on vastupidavad ja ei deformeeru kõrgel temperatuuril. Nad jahtuvad kauem ning on niiskes keskkonnas kalduvad korrosiooni.

Komponentidel võib olla erinev läbimõõt. Erinevalt sõiduautode piduritrumlitest, mille läbimõõt on umbes 200 mm, võib veoauto komponentide läbimõõt ulatuda 450 mm ja seda isegi ületada.

Rikked ja nende põhjused

Komponendid on tehtud vastupidavatest materjalidest; sellegipoolest need kuluvad ajaga mehaaniliste ja temperatuurist tingitud koormuste tõttu. Reeglina on nende tööiga 100 000 km läbisõitu. Peamisteks puudusteks on nii sisemise läbimõõdu suurenemine kui ka ebatasasuse, lõhede, pragude ja rooste teke. Selliste rikete korral ei saa komponente parandada, need tuleb välja vahetada.

Kuidas avastada rikkeid

Ohutus sõltub otseselt nende seadmete tööst; seetõttu ei tohiks kunagi seadme regulaarset hooldust ignoreerida. Iga hoolduse käigus tuleks hinnata komponentide seisundit läbi kilbi kontrollimisavade. Peale selle on diagnostika vajalik kui veoauto võtab intensiivse pidurdamise ajal kiirust maha aeglasemalt kui tavaliselt. Elementide rikkele osutab ka rooli vibratsioon ja raskendatud tagurdamine.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas sooviksite soodsalt osta piduritrumleid ja muid tooteid veoautodele? Tere tulemast AUTODOC´i. Meie kataloogist leiate laias valikus kõrgest kvaliteedist tooteid taskukohaste hindadega. Enamusele neist kehtivad allahindlused, mis aitavad säästa veel enam. Jätke hüvasti ülemaksmisega - esitage oma veebipõhine tellimus meie e-poes kohe praegu.