0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Lisad,trummelpidur veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Lisad,trummelpidur ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Lisad,trummelpidur veokitele soodsalt
 • Ostke Lisad,trummelpidur soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
  14 Päeva Tagastus Poliitika
 • Veoauto Lisad,trummelpidur alati madalate hindadega
  Parima hinna garantii
Lisad,trummelpidur kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Lisad,trummelpidur TOP veoki brändidele

Lisad,trummelpidur kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Lisad,trummelpidur veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Lisad,trummelpidur kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Lisad,trummelpidur ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Trummelpidur on üks kõige suurema koormuse all olevaid üksuseid veokis ja nõuab regulaarset hooldust ja selle kulunud komponentide õigeaegset asendamist. Selle süsteemi kiireks ja lihtsaks remondiks pakuvad tootjad individuaalseid varuosi ja piduriklotside remondikomplekte. Komplektid võivad sisaldada ankurtihvte, seibe, rullikuid ja nende klambreid ning lukustusrõngaid. Lisaks hõõrdevoodritele on müügil ka teised komponendid nagu tagastusvedrud, puksid, tihendid, kinnitused ja muud.

Millal on õige aeg komplekti paigaldada?

Reeglina paigaldatakse uusi komponente kord viie aasta jooksul ning tavapärase hoolduse ajal. Olenevalt ilmastikutingimustest ja sõidustiilis võib kommertsveokite elementide eluiga ulatuda 50 ja isegi 100 000 kilomeetri läbisõiduni.

Piduriklotside paranduskomplekti on eriti vaja siis kui vooderdused ära kuluvad, tagastusvedrud deformeeruvad või kuluvad. Rikkes mehhanismist annavad märki mitmed sümptomid:

 • piduripedaali tõmblemine ja vibratsioon aeglustamisel;
 • kriiksuv müra üksusest;
 • pedaali pehmemaks muutumine;
 • veokit kisub pidurdamisel ühele küljele.

Remondikomplektide kasutamisega on võimalik ennetada ebakorrektset montaaži ja säästa aega. Kataloogist leiate veokite tagumiste ja esiistmete piduriklotside remondikomplektid. Need sisaldavad kõike vajalik nende autoosade parandamiseks täpsustatud teljel.

Tuntud komplektide tootjad

Usaldusväärsed komponendid tehakse kaubamärkide järgi:

 • ATE;
 • Delphi;
 • Bosch;
 • Mapco;
 • SAF.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poest saate osta piduriklotside paranduskomplekte ja palju teisi veokite osasid soodsatel tingimuste ja probleemideta. Pakume ainult kõrge kvaliteediga usaldusväärsete tootjate tooteid. Saate kasutada meie mugavat kataloogi: kõigest paari minutiga saate valida välja tooted, mis sobivad teie sõiduki margile ja mudelile. Meie hinnad räägivad enda eest: komponendid on suhteliselt odavad. Lisaks rakenduvad mõnedele komponentidele ka kampaaniad, mis võimaldavad raha säästa. Hakake AUTODOC`i kliendiks juba täna tehke internetist ainult edukaid oste.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter VALEO
Varuosad + Autotootja Süüteküünal MERCEDES-BENZ
Varuosad + Artikli number Pesurikumm 574147
Artikli number SS-F50
Artikli number + Tootja 574247 VALEO
OEN 1733613
OEN + Tootja 1771498 JAPANPARTS