Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Piduriketas veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Piduriketas ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Piduriketas veokitele soodsalt
  • Ostke Piduriketas kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Piduriketas kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Piduriketas TOP veoki brändidele

Piduriketas kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Piduriketas veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Piduriketas kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Piduriketas ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Pidurikettad on ratta rummu külge kinnitatud süsteemi liikuvad komponendid. Need komponendid on loodud ratta pöörlemise aeglustamiseks ja veoki peatamiseks.

Veoautode pidurikettaste tüübid

Materjali alusel:

  • Malm. Need on soodsad, heade hõõrdumisomadustega ja kulumiskindlad. Nende puudusteks on raske kaal, vastuvõtlikkust korrosioonile ja need kipuvad sageli tänu intensiivsele pidurdamisele moonduma.
  • Roostevaba teras. Need on temperatuuri suhtes vastupidavad, kuid neil on võrreldes malmiga halvemad hõõrdumisomadused.

Ventilatsiooni olemasolu alusel:

  • Ühtlane. Need on ühtlased ilma tsirkuleerimiskanaliteta metallplaadid õhuringluseks, sellepärast o need on vähem efektiivsed. Nad on üsna vastupidavad.
  • Ventileeritud. Need on kaks plaati, mille vahel on soojuse hajutamiseks õõnsused. Puudused sisaldavad võimalikku mustuse sissepääsu, mis takistab jahutamist.

Disaini alusel:

  • Puuritud. Komponendi plaadil on ühtlaselt paigutatud avad, mis kindlustavad gaaside ja põlemisproduktide efektiivse jahutamise ja kõrvaldamise. Seda tüüpi tooted on vähem vastupidavad ja kalduvad mehaanilisi kahjustusi.
  • Süvenditega. Sellisel komponendil on sooned, mida võib kasutada kulumisindikaatoritena. Kui need kaovad, tuleb komponent välja vahetada. Seda tüüpi komponendid on vastupidavad, kuid neil on madal jahutuse efektiivsus.

Rikked ja nende põhjused

Nii sõiduautode kui veokite piduriketaste peamiseks rikkeks on abrassiivne kulumine. Komponendi keskmine eluiga on esitelje puhul 90 000-150 000 km tagumisel teljel 180 000-300 000 km. Täpne eluiga oleneb siiski veokiga sõitmise viisist ja selle töötingimustest. Tolmu sisse pääsemine ja järsud temperatuurimuutused võivad põhjustada komponendi kooldumist, ebaühtlast kulumist ja mehaanilisi kahjustusi.

Komponendi pinnale võivad tekkida ka kriimustused. Seda juhtub siis, kui võõrkehad või hõõrdkatte vooderdatud osad satuvad vahesse klotsi ja ketta vahel.

Kuidas tuvastada rikkeid?

Selle kommertsveoki osa kulumisele viitab selle paksus. Lubatud väärtus on leitav tootja kataloogist. Kui paksus on määratletud madalam võib komponendi edasi kasutamisel puruneda.

Neid autovaruosasid ei ole soovitatav parandada; kulunud osad tuleb asendada. Uued komponendi paigaldatakse telgedele paaridena, sellepärast pakub ka enamik tootjaid veokitele esimesi ja tagumisi piduriketaste komplekte.

Veaotsingu vajadusele viitavad sümptomid nagu näiteks suurenenud pidurdusteekond või sõiduk kiskumine ühele küljele. Lisaks võib pidurdamisel olla kuulda kõrvalisi helisid ja kriginat.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Veokid on sageli suure koormuse all, sellepärast on vajalik usaldusväärsete komponentide paigaldamine. Meie e-poest saate osta parima kvaliteedi ja usaldusväärsete tootjate piduriklotse mistahes ajal. Meie spetsialistid on alati valmis vastama teie küsimustele, kas telefoni teel või veebivestlusega. Olete kindlasti meeldivalt üllatunud meeldib meie hindade, kataloogis oleva laia toodetevaliku, tasuta kohaletoimetamise võimaluse ja palju muu üle.