Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Pidurisadul / -kinnitus(tala) veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Pidurisadul / -kinnitus(tala) ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Pidurisadul / -kinnitus(tala) veokitele soodsalt
  • Ostke Pidurisadul / -kinnitus(tala) kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
  • Veoauto Pidurisadul / -kinnitus(tala) alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Pidurisadul / -kinnitus(tala) kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Pidurisadul / -kinnitus(tala) TOP veoki brändidele

Pidurisadul / -kinnitus(tala) kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Pidurisadul / -kinnitus(tala) veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Pidurisadul / -kinnitus(tala) kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Pidurisadul / -kinnitus(tala) ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Pidurisadula kinnitus on metallis komponent, millel on augud juhttihvtide jaoks, mis on kinnitatud käändmiku külge ja mis tagab piduriklotsi ja ketta õige asendi üksteise suhtes. Tuleb välja tuua, et esimeste ja tagumiste pidurisadula kinnituste parandamiseks erinevaid elemente vaja minna. Paljud tootjad pakuvad remondikomplekte, mis on üsna soodsad ja pakuvad võimalust probleemi lahendamiseks ilma kalli kogu üksuse asendamiseta. Need võivad sisaldada seibe, juhttihvte, tihendeid, tolmusaapaid ja määrdeainet.

Millal on aeg komplekti paigaldamiseks?

Komponendi eluiga ei ole piiratud; see oleneb suuresti sõiduviisist ja veoki töö intensiivsusest. Pidurisüsteemi elemendid võivad puruneda suurte koormuste tõttu, sellepärast tuleb neid regulaarselt, vähemalt iga kuue kuu järel teeninduses kontrollida.

Peamised rikked sisaldavad mehaanilisi kahjustusi, aukude defekte, jälgi korrosioonist, liikuvate osade kinni kiilumist. Märgid, mis viitavad kiirele vajadusele hoolduse järele on teiste seas müra, ootamatud raputused, kiire piduriklotside kulumine, piduripedaali vibreerimise selle vajutamisel ja halvenenud veoki stabiilsus aeglustamisel.

Tuntud selliste komplektide valmistajad

Kvaliteetseid tooteid valmistatakse järgmiselt:

  • Hollandi kaubamärk A. B. S .;
  • Hispaania kaubamärgid ERT ja Autofren Seinsa;
  • Saksa kaubamärk TRW.
AUTODOC: mugav internetis ostmine

AUTODOC'i e-poest saate osta oma veokile vajamineva pidurisadula klambri ja paljusid teisi kõrge kvaliteediga komponente. Meie kataloogi toodete hinnad üllatavad teid kindlasti, boonuseks on regulaarsed allahindlused. Hakake meie kliendiks juba täna ja tehke internetist oste kasumlikult.

loader Palun oodake...