0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Piduriklots / -komplekt veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Piduriklots / -komplekt ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Piduriklots / -komplekt veokitele soodsalt
  • Ostke Piduriklots / -komplekt soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Piduriklots / -komplekt alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Piduriklots / -komplekt kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Piduriklots / -komplekt TOP veoki brändidele

Piduriklots / -komplekt kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Piduriklots / -komplekt veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Piduriklots / -komplekt kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Piduriklots / -komplekt ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Trummelpiduriklotsid on kaarekujulised veoauto komponendid, mis on varustatud hõõrdkattega. Kui pedaal on alla vajutatud, pressitakse nad trumli seinte külge ja seega tagatakse sõiduki aeglustumine.

Tüübid

Tootjate kataloogides on saadaval tooted järgmiste põhiomadustega:

  • Paigaldustelg. On eesmisi ja tagumisi trummelpiduriklotse.
  • Süsteemi silindrite arv. Tooted võivad olla juhitavad ühe või kahe silindri poolt. Teisel juhul on pidurdamine tõhusam.
  • Mõõtmed. Need sõltuvad veoauto brändist ja mudelist.
  • Kinnitusviis. E-poest leiate komponente, mis on kinnitatud kruvide või neetide abil. Erinevalt sõiduautode piduriklotsidest, mida enamasti liimitakse, on selliste kinnitusdetailidega komponendid palju vastupidavamad.

Rikked ja nende põhjused

Keskmine vahetussagedus on iga 100 000 km läbisõidu või 5 aasta tagant. Komponendid võivad deformeeruda või laguneda. Esimene tekib tihtipeale võõra objekti sattumise tõttu trumli ja klotsi vahelisse lõhesse ja viimane loomuliku kulumise tagajärjel.

Kuidas avastada rikkeid

Komponentide rikkele osutab halvenenud pidurdamine ja kriiksuv heli, suurenenud kütusekulu, pidurdusteekond ning pedaali käik. Kulumise taset saab määrata paksuse järgi, mida mõõdetakse läbi kilbis oleva spetsiaalse ava. Kui komponendi tööiga on lõppenud, tuleks koheselt osta trummelpidurikettad ja seejärel võtta ühendust teenindusjaama spetsialistidega, et toode saaks veoautole paigaldatud.

Sõiduki kasutamine rikkis elementidega on keelatud. Uusi komponente tuleb paigaldada komplektis igale teljele. Peale paigaldamist tuleks mõni sada kilomeetrit vältida paar järsku ja pikaajalist pidurdamist.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest saate osta kvaliteetseid komponente veoauto jaoks taskukohaste hindadega. Pealegi on meil sageli kampaaniad, mille käigus on paljud tooted veel odavamad. Alustage säästmist juba täna - esitage tellimus AUTODOCi veebileheküljel või äpi kaudu.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter VALEO
Varuosad + Autotootja Süüteküünal SUZUKI
Varuosad + Artikli number Pesurikumm 575006
Artikli number 3 397 011 629
Artikli number + Tootja 39-8650 MAXGEAR
OEN 191955427B
OEN + Tootja 357955427 BOSCH