Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Ketaspiduriklotsid veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Ketaspiduriklotsid ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Ketaspiduriklotsid veokitele soodsalt
 • Ostke Ketaspiduriklotsid kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
  Turvaline tellimus 200 päeva
Ketaspiduriklotsid kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Ketaspiduriklotsid TOP veoki brändidele

Ketaspiduriklotsid kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Ketaspiduriklotsid veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Ketaspiduriklotsid kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Ketaspiduriklotsid ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Ketaspiduriklotse kasutatakse kõige sagedamini veokites. Nendel komponentidel on stabiilne hõõrdetegur nii pidurdamise alguses kui lõpus; neid iseloomustab suur reaktsioonikiirus, seega on need ideaalsed raskete sõidukite peatamiseks. Neil on tasane tööpind, mis saavutab pedaali vajutamisega otsese kontakti kettaga.

Veokite piduriklotside tüübid

Olenevalt teljest:

 • Esimene. Keskmiselt kestavad need 80 000-100 000 km.
 • Tagumine. Need kestavad 70 000 kuni 110 000 km.

Olenevalt valmistus materjalist:

 • Pool-metallist. Need sisaldavad 30-65% metallist. Neid iseloomustab tugevus ja vastupidavus. Lisaks on need üsna valjud, kuigi efektiivsed ka hädapidurduse korral.
 • Madal metallist. Keskmiselt sisaldavad need ligikaudu 10-30% metalli. Need on soodsad, kuid kalduvad rohkem hõõrduma ja tekitavad tolmu.

Kulumisanduri olemasolu alusel:

 • Anduriga. Need näitavad hõõrdekihi kriitilist kulumist.
 • Ilma andurita. Need nõuavad pidevat visuaalset jälgimist.
Rikked ja nende põhjused

Sarnaselt sõiduautode piduriklotsidele on veoki komponentide enneaegne või ebaühtlane kulumine tavaliselt seotud pidurisadulate riketega, ennekõike juhendite või kolbide kinni kiilumisega. Viimane on põhjustatud kaitsva tolmukatete terviklikkuse kadumise tõttu, kui komponendid puutuvad kokku niiskuse ja mustusega.

Kui kolb on pikendatud asendisse kinni kiilunud, hõõruvad komponendid sõitmisel vastu piduriketta pinda. See võib viia enneaegse kulumiseni, ka ülekuumenemise ja põlemiseni.

Ketaste pinnakahjustused - murded, mõrad ja ebakorrapärasused - on samuti klotsidele ohtlikud. Neid esineb sageli viimase ülekuumenemise tõttu, näiteks pärast pidurmehhanismi liiga intensiivset kasutamist või rikete korral allamäge sõites.

Kuidas avastada tõrkeid?

Enamik kaasaegsetes veokite esi- ja tagarataste piduriklotsid on varustatud kulumisanduritega. Need aitavad jälgida komponentide seisukorda, edastades juhile signaale nende asendamise vajaduse kohta. Signaaliks on kas konkreetne heli või vastav signaal juhtpaneelil.

Vaatamata anduri olemasolust on soovitatav mõõta hõõrdekihi paksust igal hooldusel. Saadud väärtused peavad langema kokku nendega, mille on tootja vastavalt veoki mudelile selle manuaalis välja toonud.

Graafikuvälisele diagnostika vajadusele võivad viidata järgmised märgid:

 • põlemise lõhn salongis pidurdamise ajal;
 • kõrvale kaldumine sirgjoonelisest suunast;
 • suurenenud pidurdusteekond
 • külglibisemine piduripedaali vabanemisel.
AUTODOC: mugav internetist ostmine

Varuosade kiireks ja odavaks ostmiseks hakake meie e-poe kliendiks.Tänu suurele tootevalikule garanteerime, et saate osta mistahes veoki mudelile piduriklotse. Meie spetsialistid vastavad kiirelt kõikidele teie küsimustele ja valmistavad komponendid saatmiseks ette. Taskukohased hinnad on meie kvaliteetsele teenindusele meeldib täiendus.