Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Pidurivõll / -lisavarustus veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Pidurivõll / -lisavarustus ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Pidurivõll / -lisavarustus veokitele soodsalt
  • Ostke Pidurivõll / -lisavarustus kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
  • Veoauto Pidurivõll / -lisavarustus alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Pidurivõll / -lisavarustus kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Pidurivõll / -lisavarustus TOP veoki brändidele

Pidurivõll / -lisavarustus kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Pidurivõll / -lisavarustus veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Pidurivõll / -lisavarustus kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Pidurivõll / -lisavarustus ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoautode piduri nukkvõllid on trummelmehhanismide komponendid, mis edastavad pöördemomenti õhuballoonist piduripööra. Nad on ette nähtud piduriklotside samaaegseks vabastamiseks. Ühes komponendi otsas on hammastega detailid reguleerimishoovadega ühendamiseks, teises otsas - S-kujuline nukk. Võlli pööramisel surutakse piduriklotsid trumli vastu, vähendades seetõttu kiirust ja peatades sõiduki.

Veoautode piduri nukkvõllide tüübid

Sõltuvalt teljest:

  • eesmised;
  • tagumised.

Sõltuvalt paigaldamise küljest:

  • paremad;
  • vasakud.

Seadmed on tehtud vastupidavast süsinikterasest. Toodete tööpind kaldub tavaliselt induktiivselt kõvenema.

Rikked ja nende põhjused

Sõidu ajal on kaubaveoautode paremad ja vasakud piduri nukvõllidvõrdselt suurte koormuste all, seega kalduvad nad hõõrduma ja mehhaaniliselt kahjustuma. Võib esineda radiaallaagrite defekte, samuti piduripööra läbiviikudes paiknevate komponentide kinnikiilumist ja korrosiooni jälgi. Taolised rikked on sageli põhjustatud seadmesse abrasiivsete osakeste ja niiskuse sissesattumisest.

Kuidas avastada rikkeid

Seade on osa veoauto pidurisüsteemist ning tagab sõiduki ohutu kasutamise, seetõttu tuleks teostada diagnostikat ja väljavahetamist teenindusjaamas. Osadel pole kindlat tööiga, kuid vajavad regulaarset hooldust. Reeglina kontrollitakse komponente visuaalselt piduriklotside väljavahetamise käigus. Samal ajal tuleks komponente määrida, et tagada nende vaba pöörlemine kronsteinis. Komponendi erakorraline diagnostika võib olla vajalik süsteemi rikke korral, eriti kui pidurdamine jätkub pärast pedaali lahti laskmist.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Otsite e-poodi, kus on veoautode remondi ja hoolduse jaoks vajalikud varuosad saadaval soodushinnaga? Registreeruge AUTODOC'i veebileheküljel. Siit saate osta piduri nukkvõlle, kettaid, trumleid ja paljusid teisi osi madalate hindadega. Lisaks sellele on meil regulaarsed kampaaniad ning me pakume võimalust saada tasuta kohaletoimetamist. Unustage ülemaksmine - valige varuosi meie kataloogist ja esitage veebipõhine tellimus juba täna.

loader Palun oodake...