Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Pidurisilinder veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Pidurisilinder ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Pidurisilinder veokitele soodsalt
 • Ostke Pidurisilinder kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
  Turvaline tellimus 200 päeva
 • Veoauto Pidurisilinder alati madalate hindadega
  Parima hinna garantii
Pidurisilinder kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Pidurisilinder TOP veoki brändidele

Pidurisilinder kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Pidurisilinder veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Pidurisilinder kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Pidurisilinder ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Pidurisilinder on  pneumaatiliselt juhitava funktsiooniga pidurisüsteemi element. See muudab kokkusurutud õhu mehaaniliseks energiaks. Antud seadmed on põhiliselt paigaldatud veoautode tagatelgedele. Pneumaatiline kamber on selle süsteemi peamiseks piduriks ja vedrupidur toimib varu-, abi- või hädapidurina.

Veoautode pidurisilindrite tüübid

Sõltumata brändist hõlmab komponendi disain membraani tüüpi pidurikambrit. See sisaldab järgmisi tarvikuid:

 • alumises õõnsuses - õhuga varustamiseks.
 • ülemises õõnsuses - vedrupiduriga ühendamiseks. Seda võib teha:
  • poltide korpuse äärikute aukude kaudu;
  • komponentide külge klambritega kinnitatud kinnitusääriku kaudu;

Rikked ja nende põhjused

Regulaarselt hooldatud komponent võib töötada katkematult pika aja jooksul. Võimalik rike hõlmab membraanikambri tiheduse kaotamist, tööpinna mehaanilist kahjustumist, defektiga tihendeid või vedrusid. Riket võib põhjustada liiklusõnnetus või sõidu ajal võõraste elementide sattumine seadmesse. Tihendid võivad kuluda veoauto intensiivse töö korral.

Kuidas avastada rikkeid

Pidurisilindri mehaanilisi kahjustusi tuvastatakse hoolduse käigus. Diagnostika vajadusele osutavad sümptomid hõlmavad kokkusurutud õhu läbilaskvust, mis vähendab pidurdamise efektiivsust. Seadme remondi ja väljavahetamise jaoks tuleb võtta ühendust teenindusjaamaga, kuna see töö nõuab erilist ettevaatlikkust ja spetsiaalseid tööriistu, mis tagavad vedru ohutu kokkusurumise enne demonteerimist.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest leiate laias valikus komponente veoautode jaoks, samuti tarvikuid, tööriistu ja palju muid sõidukiomanikele vajalikke tooteid. Meie mugavast kataloogist leiate hõlpsasti kõike, mida vajate. Me pakume toodetele soodsaid hindu; meil on tihti soodustused ja me pakume tasuta kohaletoimetamise võimalust. Esitage oma veebipõhine tellimus kohe praegu ja ostke pidurisilinder ning muud komponendid oma veoautole odavalt ja ilma vaevata.

loader Palun oodake...