0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Piduriklots / -komplekt veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Piduriklots / -komplekt ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Piduriklots / -komplekt veokitele soodsalt
  • Ostke Piduriklots / -komplekt soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Piduriklots / -komplekt alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Piduriklots / -komplekt kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Piduriklots / -komplekt TOP veoki brändidele

Piduriklots / -komplekt kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Piduriklots / -komplekt veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Piduriklots / -komplekt kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Piduriklots / -komplekt ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Piduriklotside hõõrdkatted on vastupidavad hõõrdeelemendid, mis puutuvad otseselt trumliga kokku ja peatavad sõiduki mistahes olukorras. Need on valmistatud komposiitmaterjalidest ja need on kaarekujulised. Need on kinnitatud metallplaadile, niiöelda "pidurikingadele". Nende sisemine kumerus järgib libisemisjoont ja välimine trumli kuju.

Veokite trummelpiduri klotside hõõrdkatete tüübid

Tootmistehnoloogia alusel:

  • Külm pressimine. Need on soodsad ja nende kasutusiga on 60-80 tuhat kilomeetrit.
  • Kuum pressimine. Neil on pikem kasutusiga (90-100 tuhat km) ja kõrgem hind.

Hõõrdkatted võivad olla plaatidele kinnitatud kahel moel:

  • Liimiga. Selline ühendus on vähem usaldusväärne, sellepärast kasutatakse seda kergemates kommertssõidukites.
  • Neetidega. Sellist tüüpi kinnitus on loodud raskete koormuste jaoks.
Rikked ja nende põhjused

Tänu töötamise iseärasustele on märkimisväärse koormuse all mõlemad veoautode trummelpiduri klotside hõõrdkatted, nii esimesed kui tagumised. Võttes arvesse nende kiiret loomulikku kulumist, pakuvad tootjad võimalust hõõrdkatete komplekti metallplaatidest eraldi paigaldada.

Üks levinumaid komponentide enneaegse või ebaühtlase kulumise põhjusi on pidurdusmehhanismi vale reguleerimine. Kui pidurikinga ja trumli vahe on väiksem kui nõutav võib esineda spontaanset pidurdamist. See suurendab komponendi ülekuumenemise ohtu ja vähendab selle hõõrdeomadusi.

Pidev ülekoormus sõidukile on laastav ka selle komponentidele. Ülekoormuse tõttu langevad pidurite komponentidele liigne mehaanilised ja termilised koormused, mille tagajärjel võivad nende pinnale tekkida laastud ja praod.

Peate ennetama õli ja muude tehniliste vedelike sattumist piduriklotside tööpinnale. See põhjustab libisemist ja vähendab pidurdamise efektiivsust.

Hõõrdeelement rebeneb mõnikord metallplaadi küljest ära. Tavaliselt juhtub see siis, kui komponendid on paigaldatud nõuetele mittevastavalt või kui need on valesti needitud.

Kuidas tuvastada veoki trummelpiduri klotside defektseid hõõrdkatteid?

Piduritrumlil on spetsiaalsed aknad, mis on komponentide seisukorra visuaalseks hindamiseks pistikutega suletud. Hõõrdeelementide paksust mõõdetakse igapäevaselt nooniuse nihikuga. Mõnikord on komponendid varustatud kulumisanduritega. Kui nende paksus väheneb miinimumini, saadab andur armatuurlauale signaali.

Hõõrdepinna kulumisele viitavad sageli kaudsed sümptomid: krigisemise ja lõgisemise heli pidurdamisel, sõiduki sõidusuunalt kõrvalekaldumine ning suurenenud pidurdusteekond. Nende sümptomite ilmnemisel tuleb tõrgete suhtes kontrollida kogu süsteemi.

AUTODOC: mugav internetis ostmine

Veokid vajavad äärmiselt vastupidavaid trummelpiduri hõõrdkatteid. Komplekti saate osta meie e-poest. Garanteerime iga komponendi suurepärase kvaliteedi. Spetsialisti abiga saate valida toote vastavalt oma sõiduki tehnilisele kirjeldusele. Nad on alati valmis vastama teie küsimustele e-maili, telefoni või veebivestluse teel.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter VALEO
Varuosad + Autotootja Süüteküünal DAEWOO
Varuosad + Artikli number Pesurikumm 575546
Artikli number 575002
Artikli number + Tootja 575004 VALEO
OEN HR806912
OEN + Tootja SHR806912 VALEO