0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Hoovastik / -lisad veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Hoovastik / -lisad ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Hoovastik / -lisad veokitele soodsalt
  • Ostke Hoovastik / -lisad soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Hoovastik / -lisad alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Hoovastik / -lisad kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Hoovastik / -lisad TOP veoki brändidele

Hoovastik / -lisad kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Hoovastik / -lisad veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Hoovastik / -lisad kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Hoovastik / -lisad ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Tühikäigu regulaatoreid kasutatakse eksklusiivselt veokite pidurisüsteemides. See komponent on paigaldatud piduri nukkvõllile ja selle ülesandeks on reguleerida pöörlemisnurka ja säilitada soovitud pidurikinga ja trumli kliirensit. See komponent edastab tõukurvarda jõudu rattapiduri õhukambrile ja tagab efektiivse pidurdamise.

Kommertsveokite tühikäigu regulaatorite tüübid

Kataloogid sisaldavad komponente, mis erinevad järgmiste parameetrite poolest:

  • Reguleerimise tüüp. On olemas automaatsed (isereguleerivad) ja mehaanilised komponendid. Esimesed reguleerivad pidurikingade ja piduritrumli kliirensit väga täpselt. Viimased kestavad pikemad ja on tavaliselt odavamad.
  • Töötavate hammaste arv. Võib olla 10, 19, 28, 37, jne
  • Paigaldamiskoht. Parem- ja vasakpoolne, esimesed ja tagumised tühikäigu regulaatorid on valmistatud veokite jaoks. Igake teljele paigaldatakse kaks komponenti.

Rikked ja nende põhjused

Tootjad ei ole täpselt määratlenud nende seadmete eluiga. Komponentide regulaarse hooldamise korral määrdeainega võivad need jääda töötavaks pikaks ajaks. Tühikäigu regulaatori töötamise määrab õhukambri tõukurvarda käik: see ei tohiks ületada 40 mm.

Seda komponenti ei saa eemaldada ja see ei kuulu parandamisele. Rikkis komponent tuleb asendada. See sisaldab kulunud puksi auku ja käikude spliine. Lisaks võivad on kahjustatud ka tiguülekande elemendid: esineb kinni kiilumist, tõkkejuhtumid, defekte kokkupuutest mutrivõtmetega ja pistikute lõtvumist. Purunemise põhjuseks võib olla liigne koormus töötamise ajal, hooldustingimuste mitte täitmine, niiskuse ja mustuse sisse pääsemine seadmesse.

Kuidas rikkeid tuvastada?

Komponendid vajavad regulaarset kontrollomist, eriti tõukurmehhanismi käigu mõõtmine. Selline ülevaatus viiakse läbi toites pidurikambrisse umbes 6.5 atmosfäärist õhku. Kui hoob on OK, siis naaseb õhukambri külge kinnitatud hark pedaali vabastamisel tagasi oma originaalasendisse.

Rikkis komponentide saab tuvastada süsteemi rikete esinemisest. Kui piduripedaali vajutamine nõuab märkimisväärse jõu rakendamist ja veok ei seisa pikemat aega, on kiiresti vaja teostada diagnostika. Vältimaks ebaühtlast pidurdamist, tuleb komponendid asendada paarina telje kohta.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Selleks, et osta oma veokile tühikäigu regulaatorit ja teisi komponente soodsalt ja probleemideta, registreerige meie e-poes. Pakume taskukohaseid hindu, meil on pidevalt klientidele jaoks kampaaniaid, kisaks tasuta kohaletoimetamise võimalus. Valige vajaminevad tooted välja meie e-poest või mobiilirakendusest ja tellige ära juba täna. Korraldame teie ostude kiire kohaletoimetamise.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter VALEO
Varuosad + Autotootja Süüteküünal CHRYSLER
Varuosad + Artikli number Pesurikumm 575009
Artikli number 9XW 197 765-201
Artikli number + Tootja AD24FL600 BLUE PRINT
OEN 575009
OEN + Tootja 9XW 197 765-201 HELLA