0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Võrdsustusanum veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Võrdsustusanum ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Võrdsustusanum veokitele soodsalt
  • Ostke Võrdsustusanum soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Võrdsustusanum alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Võrdsustusanum kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Võrdsustusanum TOP veoki brändidele

Võrdsustusanum kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Võrdsustusanum veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Võrdsustusanum kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Võrdsustusanum ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoauto paisupaak on oluline element mootori vedeliku jahutussüsteemis. See võimaldab kompenseerida muutusi antifriisi mahus, mis on tingitud temperatuuri muutustest.

Tüübid

Kataloogides on saadaval erinevast materjalist mudelid, näiteks:

  • Plastmassist. Nende kasutamine on enam levinud. Tavaliselt on plastmassist mahutid läbipaistvad, mis teeb vedeliku koguse jälgimine lihtsaks.
  • Metallist. Sellest materjalist tehtud komponendid kestavad kauem. Tootjad kasutavad tavaliselt roostevaba terast ja alumiiniumi. Esimene on palju vastupidavam korrosioonile, viimane on saadaval suhteliselt madala hinnaga.

Komponentidel on erinev võimsus. Tavaliselt on veoautode paisupaagid suuremad võrreldes sõiduautode paakidega.

Rikked ja nende põhjused

Komponendi tööiga pole rangelt piiratud. Komponent tuleb vahetada, kui see on oma terviklikkuse kaotanud. Kahjustused võivad tekida märkimisväärse rõhulanguse, kõrge temperatuuri ja agressiivsete ainete mõju tõttu.

Kuidas avastada rikkeid

Mahuti mitterahuldavale seisundile võib osutada jahutusvedeliku äratuntava lõhna esinemine salongis ja antifriisi taseme kiirenenud vähenemine. Sellises olukorras tuleks paaki kontrollida. Tavaliselt on praod lihtsasti märgatavad, kuna tolm kleepub lekkiva vedeliku külge. Sellisel juhul peaksite kiiremas korras ostma oma veoautole paisupaagi  ning pöörduma veoauto hooldusspetsialistide poole, et nad paigaldaksid selle riknenud elemendi asemele.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poes müüakse odavalt veoauto komponente erinevatelt brändidelt ja mudelitelt. Saate vähendada remondikulusid veelgi enam, kui esitate oma veebipõhise tellimuse kampaaniate ajal. Kasutage juba täna AUTODOCi pakkumusi!

loader Palun oodake...