Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Vesiradiaator / üksikosad veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Vesiradiaator / üksikosad ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Vesiradiaator / üksikosad veokitele soodsalt
  • Ostke Vesiradiaator / üksikosad kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Vesiradiaator / üksikosad kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Vesiradiaator / üksikosad TOP veoki brändidele

Vesiradiaator / üksikosad kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Vesiradiaator / üksikosad veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Vesiradiaator / üksikosad kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Vesiradiaator / üksikosad ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoauto mootori jahutusradiaator aitab ära hoida mootori ülekuumenemise. Seal ringlevat vedelikku jahutatakse sõiduki liikumisest tuleneva õhuvooluga, mida suurendatakse ventilaatoriga.

Veoautode mootori jahutusradiaatorite tüübid

Sõltuvalt materjalist:

  • Alumiiniumist. Nende eelisteks on väike kaal ja taskukohane hind.
  • Vasest. Nendel radiaatoritel on kõrge soojusjuhtivus. Lisaks on nad korrosioonikahjustustele vastupidavamad.

Need tooted võivad olla ka erineva konstruktsiooniga. Eelkõige võivad nad olla:

  • Toru-plaadi konstruktsiooniga. Hõlmab tavaliselt lamedate või ovaalsete torude kasutamist. Need on paigutatud malelaua taoliselt ja läbivad põikisuunalisi plaate, mis suurendavad soojuse hajutamise piirkonda.
  • Toru-tiib konstruktsiooniga. Antud juhul on torud paigutatud ükshaaval ritta. Gofreeritud tiib asetatakse nende vahele. See parandab jahutusvõrku läbiva õhuvoolu turbulentsust.

Kataloogides saadaval olevad  seadmed erinevad üksteisest pikkuse, laiuse ja kõrguse poolest. Tavaliselt on veoautodesse paigaldatud seadmed suuremate mõõtmete ja kaaluga võrreldes sõiduautodesse paigaldatud mootori jahutusradiaatoritega.

Rikked ja nende põhjused

Toode võib oma terviklikkuse kaotada näiteks liiklusõnnetuse tagajärjel. Korrosioonikahjustused võivad tekkida ka jahutusvedeliku või valesti valitud puhastusvahendiga kokkupuutumise tõttu. Tihtipeale ilmneb ka jahutusvedeliku häiritud tsirkulatsioon. Põhjuseks on seadme saastumine erinevate setetega, näiteks hermeetikute hooletu kasutamise tõttu.

Kuidas avastada rikkeid

Elemendi kehvale tingimusele võib osutada jahutusvedeliku temperatuuri indikaator. Lisaks antifriisi lekkimisele terviklikkuse kaotamise tõttu  tavaliselt esineb kabiinis või seadme piirkonnas spetsiifiline lõhn. Sellises olukorras tuleks kontrollida mootori jahutusradiaatori kahjustuste ja lekete olemasolu. See võib nõuda lähedal asuvate elementide demonteerimist. Selle töö tuleks usaldada veoauto hoolduse spetsialistide kätte. Nad kontrollivad ja vajadusel vahetavad riknenud  komponendi.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Et parandada veoautot odavalt, ostke kõik komponendid AUTODOC'i e-poest. Meil on regulaarsed kampaaniad, mis võimaldavad teil osta mootori jahutusradiaatori ning teisi veoauto komponente parima hinnaga. Kui vajate abi toodete valimisel meie kataloogist, võtke ühendust meie klienditoe spetsialistidega veebivestluse teel.