0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Ventilaatori sidur veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Ventilaatori sidur ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Ventilaatori sidur veokitele soodsalt
  • Ostke Ventilaatori sidur soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Ventilaatori sidur alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Ventilaatori sidur kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Ventilaatori sidur TOP veoki brändidele

Ventilaatori sidur kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Ventilaatori sidur veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Ventilaatori sidur kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Ventilaatori sidur ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Viskoosne ventilaatori muhv kannab pöördemomendi veoauto väntvõllilt ventilaatorile, muutes vajadusel labade pöörlemise sagedust. Komponent reageerib mootori temperatuurile ja reguleerib selle jahutustaset. Samuti toimib summutina labade käivitamisel ja peatamisel. Komponent töötab tänu silikoongeeli vastastikusele toimele, mis täidab paaki korpuse sees paiknevate lamedate ketastega. Seade baseerub bimetallist anduril, mis laieneb ja tõmbub kokku sõltuvalt temperatuurist.

Tüübid

Tooted erinevad:

  • läbimõõdu poolest;
  • kõrguse poolest;
  • kinnitusavade arvu poolest.

Komponente tuleks valida rangelt vastavalt veoauto brändile ja mudelile.

Rikked ja nende põhjused

Komponente ei pea hooldama ning need võivad töötada veatult mitme aasta jooksul. Lisaks on veoautode komponendid palju võimsamad ja kulumiskindlamad võrreldes sõiduautode viskoossete ventilaatori muhvidega.

Komponente tuleb välja vahetada välistest tegurite mõju tõttu, nagu näiteks liiklusõnnetused või suur reostus. Rikked hõlmavad suurenenud lõhesid ühendustes, tihendite mehaanilisi kahjustusi ning korrosiooni jälgi bimetallist anduril.

Tihenduselementide purunemise korral on võimalik töövedeliku lekkimine. Lisaks võib harva juhtuda, et komponent rikneb geeli omaduste muutuse tõttu.

Kuidas avastada rikkeid

Mis iganes viskoosse ventilaatori muhvide kahjustused põhjustavad jahutussüsteemi talitlushäireid ja mootori ülekuumenemist. Sellele osutab armatuurlaual paiknev vastav lamp. Kahjustust saab kontrollida teenindusjaamas läbiviidava diagnostika ajal, mis peaks sisaldama labade pöörlemiskiiruse analüüsi.

Soojenenud mootorist võib kuulda võõraid helisid, nagu näiteks vilistamist. Kui sundjahutuse mehhanism hakkab tööle siis, kui mootor on endiselt külm, võib see olla tõendiks, et silikoonist täiteaine omadused on muutunud.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

AUTODOCi e-poest võite osta odavalt kõike, mida teil võib vaja minna erinevate brändide veoautode parandamiseks ja hooldamiseks. Meie madalad hinnad ja regulaarsed kampaaniad osutuvad teile meeldivaks üllatuseks. Valige kataloogist sobilikke tooteid ja esitage oma tellimus internetis juba täna, et osta kulutõhusalt viskoosset ventilaatori muhvi ja teisi komponente oma veoautole.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Soonrihm
Varuosad + Tootja Soonrihm CONTITECH
Varuosad + Autotootja Soonrihm BMW
Varuosad + Artikli number Soonrihm 6PK1605
Artikli number 6PK1548
Artikli number + Tootja 6PK1600 DAYCO
OEN 11287509385
OEN + Tootja 11287526928 CONTITECH