Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Veepump / -tihend veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Veepump / -tihend ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Veepump / -tihend veokitele soodsalt
  • Ostke Veepump / -tihend kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Veepump / -tihend kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Veepump / -tihend TOP veoki brändidele

Veepump / -tihend kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Veepump / -tihend veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Veepump / -tihend kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Veepump / -tihend ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Sarnaselt sõiduauto veepumbale on ka veoauto pump vajalik antifriisi sundtsirkulatsiooni tagamiseks mootori jahutussüsteemis. Vedelikku liigutatakse tsentrifugaaljõu abil.

Tüübid

Tootjate kataloogidest võib leida erineva konstruktsiooniga tooteid. Seal on saadaval komponendid, mis on:

  • eraldi korpuses;
  • integreeritud silindriplokki.

Seadmeid aktiveeritakse mootori rihma või ketiga. Korpus on valmistatud erinevatest materjalidest, milleks võib olla:

  • malm;
  • alumiinium.

Võite internetist osta lisavarustusega komponendi, näiteks ventilaatori paremaks vedeliku jahutamiseks. Lisaks võib varustus sisaldada veepumba tihendit veoauto jaoks. See on tavaliselt valmistatud paroniidist, paberist või kummist.

Rikked ja nende põhjused

Keskmiselt on komponendi tööiga 120000 km läbisõitu. Halvast kvaliteedist jahutusvedeliku kasutamine võib põhjustada komponendi enneaegset riknemist. See kutsub esile seinte ladestumise, pumba elementide mehaanilise kahjustumise, laagri kinnikiilumise ja tiiviku purunemise. Veoauto veepumba rike võib samuti tekkida juhul, kui mootor töötab pidevalt maksimaalse võimsusega.

Töö ajal tekivad pumba metallosadele vältimatult korrosiooni jäljed. Ilma korrektse hoolduseta põhjustab see tihendi rõhu vähenemist ja antifriisi lekkimist. Seadme komponentide kindel ühendus võib katkeda mootori püsiva vibratsiooni esinemise tõttu.

Kuidas avastada rikkeid

Rikkele osutavad seadme töö ajal esinevad kõrvalised helid, antifriisi lekkimised ja mootori kõrgem temperatuur. Viimasele viitab vastav signaallamp, mis paikneb armatuurlaual. Sellisel juhul tuleb koheselt paigaldada uus komponent, et vältida tõsist mootori kahjustust ja selle kulukat remonti.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest saate tellida veepumba veoautole ja mitmeid teisi komponente taskukohase hinnaga. Meie kompetentse klienditeeninduse osakond aitab teil hea meelega valida tooteid, mis sobivad ideaalselt teie sõiduki tehniliste omadustega. Jälgige AUTODOC'i kampaaniaid. Need võimaldavad teil kõike osta veel soodsamalt.