Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Termostaat / -tihend veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Termostaat / -tihend ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Termostaat / -tihend veokitele soodsalt
  • Ostke Termostaat / -tihend kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Termostaat / -tihend kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Termostaat / -tihend TOP veoki brändidele

Termostaat / -tihend kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Termostaat / -tihend veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Termostaat / -tihend kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Termostaat / -tihend ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoauto termostaat hoiab jahutusvedeliku optimaalset temperatuuri mootori erinevate töörežiimide ajal. Eelkõige tagab see mootori kiire soojenemise peale käivitamist. Reeglina on see toode müügil komplektis tihendiga, mis on kemikaalide suhtes vastupidav.

Tüübid

  • Korpusega. Need ühenduvad jahutussüsteemi voolikutega. Korpus on tehtud messingist või alumiiniumist. Esimene materjal on tugev ja väga vastupidav söövitavatele ainetele, samas kui teine materjal on kerge kaaluga. Sõiduautode termostaate toodetakse ka plastmassist korpustes.
  • Korpuseta. Neid paigaldatakse spetsiaalsesse kohta silindriplokis.

Rikked ja nende põhjused

Seadmel kipuvad tekkima korrosioonikahjustused ja seade saastub setete tõttu. Seda põhjustab ebasobiva antifriisi kasutamine või erinevast tüübist jahutusvedelike kokku segamine. Tõsise saastumise tõttu võib element kinni kiiluda vahepealses või ekstreemses asendis.

Kuidas avastada rikkeid

Rikkele viitab tavaliselt mootori ülekuumenemine või alajahtumine. Esimesel juhul helendab juhtpaneelil vastav indikaator. Lisaks võib salongis tunda töövedeliku lõhna. Teisel juhul suureneb kütusekulu.

Lihtsaim kontrollimisviis on toiteradiaatori voolikute läbivaatus kohe peale mootori käivitamist. Kui see soojeneb aeglaselt, on veoauto termostaat tõenäoliselt töökorras.

Palju täpsemaid andmeid seadme seisukorra kohta võib saada elektroonilise juhtplokiga ühendatud diagnostika skännerist. Sellise kontrolli läbiviimiseks võtke ühendust teenindusjaama spetsialistidega. Isegi kui rikete sümptomid puuduvad, on soovitatav komponent välja vahetada peale 100 000 km läbisõitu või pärast 5 aastat kasutamist.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest saate kiirelt valida ja osta oma veoautole termostaadi ja muid komponente. Tänu taskukohastele hindadele, mis kehtivad kõikidele toodetele meie kataloogis, saate parandada oma autot soodsalt. Kui soovite saada lisateavet teid huvitava toote, maksetingimuste või kehtivate soodustuste kohta, võtke ühendust meie klienditoe teenusega veebivestluses.