0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Ventilaator veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Ventilaator ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Ventilaator veokitele soodsalt
  • Ostke Ventilaator soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Ventilaator alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Ventilaator kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Ventilaator TOP veoki brändidele

Ventilaator kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Ventilaator veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Ventilaator kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Ventilaator ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Mootori jahutusventilaator tagab radiaatori õhujahutuse, kui veoauto mootor jääb pikaks ajaks tööle või kui veoauto liigub aeglase kiirusega. See võimaldab ennetada jõuallika ülekuumenemist.

Veoautode mootori jahutusventilaatorite tüübid

Sõltuvalt ajami tüübist:

  • Mehaanilised. Need töötavad rihmülekandega. Neid komponente paigaldatakse enamasti suurtesse sõidukitesse.
  • Hüdromehaanilised. Pöördemoment suunatakse väntvõllilt komponendile läbi hüdraulilise või viskoosse siduri.
  • Elektrilised. Seadmeid juhib väike elektrimootor, mis on ühendatud veoauto pardavõrguga. Selliseid mootori jahutusventilaatoreid kasutatakse sagedamini sõiduautodes kui veoautodes.

Rikked ja nende põhjused

Mõnikord tulevad tiiviku labad servalt ära. Lisaks võivad mõned neist täielikult puruneda. Tavaliselt juhtub see purunenud ajamirihma või hooletu külgnevate komponentide parandamise tõttu.

Näiteks võib elektrimootor rikneda läbipõlenud rootori mähise tõttu, mis on tingitud selle kinni kiilumisest. Pikaajalise töötamise käigus võivad komponendi toitejuhtmed puruneda. Samuti võivad seadmes rikneda mõned elemendid üheaegselt, näiteks tiivik ja elektrimootor. See juhtub tihtipeale liiklusõnnetustes.

Kuidas avastada rikkeid

Komponendi mitterahuldavale seisundile viitab müra, mis esineb piirkonnas, kus komponent asub. Lisaks võib rike sageli põhjustada veoauto mootori alajahtumist või ülekuumenemist. Esimesel juhul suureneb kütusekulu, teisel juhul tõuseb jahutusvedeliku temperatuur. Kui see juhtub, teatab sellest juhti nool, mis liigub vastaval mõõteriistal.

Elektrilise seadme diagnostika käigus kontrollitakse selle ahela seisundit vooluahela testeriga. See võimaldab tuvastada kahjustada saanud juhtmeid. Peale selle on seade akuga ühendatud. Kui see antud juhul ei käivitu, on mootor rikkis.

Mootori jahutusventilaatori rikke esinemisel tuleks viivitamatult ühendust võtta veoauto hooldusspetsialistidega, kuna rikkis komponendiga veoauto edaspidine töö võib põhjustada mootori rikke. Nad kontrollivad komponenti ja vajaduse korral vahetavad selle välja.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest leiate laias valikus komponente. Kasutades meie lihtsat ja efektiivset otsingumootorit saate kiiresti leida ja tellida mootori jahutusventilaatori oma veoautole. Vajadusel aitab meie klienditeeninduse meeskond teil hea meelega valida õige komponendi teie veoautole taskukohase hinnaga ning annab infot kohaletoimetamise, maksetingimuste ja kampaaniate kohta. Kui teil tekivad küsimused, võite neid veebivestluses igal ajal esitada.

loader Palun oodake...