Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Tagatuli veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Tagatuli ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Tagatuli veokitele soodsalt
 • Ostke Tagatuli soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
  14 Päeva Tagastus Poliitika
 • Veoauto Tagatuli alati madalate hindadega
  Parima hinna garantii
Tagatuli kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Tagatuli TOP veoki brändidele

Tagatuli kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Tagatuli veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Tagatuli kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Tagatuli ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Tagatuled on veoki valgustussüsteemi komponendid, mida kasutatakse sõidu ajal hoiatussignaalide andmiseks. Need valgusüksused sisaldavad tavaliselt suunatulesid, piduritulesid, ganariiditulesid, tagurdustulelaternaid ja hädaabitulesid.

Veoautode tagatulede tüübid

Disainilahenduse alusel:

 • Fresneli objektiiviga. Neil puudub reflektorit. Valgus langeb läätsele, mis toimib difuusorina ja moodustab teatud pikkusega kiire.
 • Reflektor. Nende disain sisaldab reflektorit, sumedat difuusorit ja valgusallikat.
 • Kombineeritud. Need on kõige laiemalt levinumad ja kombineerivad eespool nimetatud kaks disaini. Neil on sumeda difuursori asemel Fresneli lääts.

Valgusallika alusel:

 • Volframist hõõglambid tarbivad vähe energiat ja on soodsad. Nende puuduseks on lühike kasutusiga (umbes 1000 tundi) ja pikk reageerimisaeg.
 • LEDid on väga nõudlikud oma madala voolutarbimise ja pika kasutusea pärast. See võib ulatuda kuni 100 000 tunnini. Neil on kiire aktiveerimisaeg, mis avaldab veoki ohutusele positiivset mõju.

Reflektori tüübi alusel:

 • Keerulisema kujuga (jagatud mitmeteks sektoriteks). Igal neist on spetsiifilised optilised parameetrid. Need elemendid tagavad ühtlase valgustatuse.
 • Lihtsad. Valgusallikas asub täpselt helkuri fookuspunktis.
 • Topelt. Sellel on kaks helkurit üksteise taga. Esimene on vastutav peamise kiire loomise eest, teine ​​- taustavalgustuse eest.

Rikked ja nende põhjused

Kõige sagedasemad sõiduautode ja veoautode tagatulede rikete põhjuseks on uduseks minemine, mõranemine ja reflektori sulamine. Kõrgest temperatuurist tekivad kahjustused, kui kasutatakse liiga tugevaid lampe. Mehaanilised kahjustused tulenevad välisteguritest, näiteks kokkupuutest abrasiivsete osakestega.

Rike võib tekkida ka läbi põlenud kaitsme, lambipirni, kontaktide oksüdeerumise, kinnitusdetailide ja juhtmete kahjustuste tõttu. Sellistel juhtudel ei ole terve üksuse asendamine vajalik. Piisab ka uue komponendi paigaldamisest. Sellised rikkeid on sageli põhjustatud võimsuse suurenemisest või komponentide ebakorrektsest tööst.

Kuidas tuvastada veokite rikkis tagatulesid?

Elementide purunemisele viitab valgustuse vähenemine või valguse puudumine pärast sisse lülitamist. Difuusori või kinnituste sisemisi kahjustusi saab tuvastada visuaalselt.

Valgusallika rikke diagnoositakse mõõtes takistust multimeetriga. Uusi osasid paigaldatakse tavaliselt paaridena: parema- ja vasakpoolsed.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poest ostmine säästab teil palju aega ja raha. Pakume ainult kõrge kvaliteediga ja taskukohaste hindadega tooteid. Siit saate mitte ainult osta tagatulesid ja teisi soodushinnaga komponente, vaid osaleda ka kampaaniates, mida oma e-poe klientidele korraldame.

loader Palun oodake...