Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Starter / Üksikosad veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Starter / Üksikosad ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Starter / Üksikosad veokitele soodsalt
  • Ostke Starter / Üksikosad kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Starter / Üksikosad kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Starter / Üksikosad TOP veoki brändidele

Starter / Üksikosad kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Starter / Üksikosad veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Starter / Üksikosad kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Starter / Üksikosad ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Starter tagab väntvõlli pöörlemise veoauto mootori käivitamiseks. See kujutab endast ette elektrimootorit, mis töötab akuga. Komponendi konstruktsioon hõlmab korpust, rootorit, harjahoidjat, solenoidlülitit ja käivitajat.

Veoautode starterite tüübid

Sõltuvalt konstruktsioonist:

  • Ilma reduktorita. Nende seadmete käivitajad on otse ühendatud rootorvõlliga, mis tagab kiire mootori käivitumise. Komponendid on töökindlad ja peavad vastu suurtele koormustele. Komponentidel on lihtne konstruktsioon, mis lihtsustab oluliselt remontimist ja väljavahetamist. Puudusteks on suured mõõtmd ja raske kaal, kõrge hind ja madal efektiivsus tühjenenud akuga ning külmal aastaajal
  • Reduktoriga. Neil on sisseehitatud reduktor, mis suurendab pöördemomenti. See paikneb käivitaja ja rootori vahel ning aitab parandada toote jõudlust väiksema energiatarimisega. Seda tüüpi komponendid on kompaktsed, kerge kaaluga ning suhteliselt odavad. Peamiseks puuduseks on väike võimsus

Rikked ja nende põhjused

Seadmele pole määratud kindlat tööiga ja see tuleks komplektina välja vahetada selliste rikete korral, nagu harjade ja kontaktplaatide abrasioon kollektori elektroodil, juhtme purunemine või sisemise mähise lühise esinemine. See võib juhtuda reeglite rikkumise tõttu komponendi töö ajal või sõiduki elektrisüsteemi lühisest tulenevalt.

Sarnaselt sõiduautode starteritele rikneb veokoauto komponent elementide mehaanilise kahjustumise korral. Nende hulgas on laagri osade hõõrdumine, hammasrataste deformatsioon, ületöötanud siduri purunemine. Kõik see on tingitud tavapärasest kulumisest, liiklusõnnetustest või kvalifitseerimata parandusest. Lisaks sellele võivad kontaktid niiskuse mõju tõttu oksüdeeruda ning elektromagneti armatuur ja käivitaja võivad kinni kiiluda. Sellised rikked eemaldatakse tavaliselt ainult katkiste komponentide väljavahetamise teel.

Kuidas avastada rikkeid

Komponentide riketele osutavad mootori käivitamisel klõpsud. Lisaks ei pruugi starter sisse või välja lülituda. Need sümptomid on seotud kahjustunud süüteluku, aku väikese laengu ja rikkega. Seadme rikke võib tuvastada demonteerimise ja kontrollimise käigus. Elektriliste osade seisukorda testitakse mõõtes ampermeetri ja voltmeetriga. Taoline diagnoosimine peaks toimuma teenindusjaamas.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest saate madala hinnaga osta starteri või muid komponente oma veoauto jaoks. Meie tugimeeskonna kogenud spetsialistid on alati valmis teid konsulteerima interneti teel meie tooteid puudutavate küsimuste kohta. Me pakume taskukohaseid hindu; meil on tihti kampaaniad, töötleme tellimusi kiiresti ja korraldame kiiret kohaletoimetamist.