0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Aku veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Aku ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Aku veokitele soodsalt
 • Ostke Aku soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
  14 Päeva Tagastus Poliitika
 • Veoauto Aku alati madalate hindadega
  Parima hinna garantii
Aku kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Aku TOP veoki brändidele

Aku kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Aku veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Aku kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Aku ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoautod on varustatud akudega, mis on võimsamad ja kulumiskindlamad võrreldes autoakudega. Veoautode komponentidel on suurendatud plaatide arv ja seega ka kõrgem külmkäivituse voolutugevus ja märkimisväärsem kaal. Aku töötab koos generaatoriga ja toidab mootori käivitamiseks starterit.

Veoautode akude tüübid

Sõltuvalt konstruktsioonist:

 • Hooldatavad. Korpusel on avad suletud pistikutega. See võimaldab aeg-ajalt kontrollida elektrolüütide tihedust ning vajadusel lisada destilleeritud vett.
 • Hooldusvabad. Nad ei nõua töövedeliku seisundi pidevat jälgimist.

Tootjad pakuvad akusid erinevate kommertssõidukite jaoks, näiteks:

 • Väikestele mudelitele, millel on standardvarustusega elektriseadmed. Tavaliselt on need komponendid müügil suhteliselt madalate hindadega.
 • Ebasoodsates tingimustes kasutatavatele sõidukitele. Komponendid on konstrueeritud suuremaks laadimis- ja tühjendustsüklite arvuks. Neil on kõrge külmkäivituse voolutugevus.
 • Eriotstarbelistele veoautodele. Komponentidel on suuremahulised korpused ja nad peavad suurepäraselt vastu vibratsioonile.

Rikked ja nende põhjused

Võimalikud on seadme komponentide korrosioonikahjustused, näiteks klemmide puhul. See tekib elektrolüütide taseme vähenemise tagajärjel. Enamlevinud rike on sulfatiseerumine. Selle võimalikeks põhjusteks on ebastabiilne või ebapiisav laadimine, pikaajaline laadimata olek, destilleeritud vee asemel elektrolüüdi lisamine, seadme kasutamine liiga kõrgel temperatuuril. Suurenenud isetühjenemist võib jälgida plaatide või elektrolüüdi saastumise korral.

Kuidas avastada rikkeid

Aku keskmine vahetusintervall on 5-7 aastat. Veoautode aku tööiga sõltub suuresti sellest, kui hästi on seda hooldatud. Hooldamine hõlmab ka spetsiaalse testeriga kontrollimist. Erakorralise diagnostika ja remondi vajadusele võib osutada kiire aku tühjenemine, suur pinge laadimise alguses. Lisaks võib juhtuda seda, et starter ei tööta ja mootor ei käivitu kontaktidel isegi seadme normaalse pinge puhul.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas soovite osta aku, mis sobiks ideaalselt teie veoauto kõigi parameetritega ja hõlbustaks selle sujuvat tööd? Heitke pilk meie veebikataloogi. Meie müüme odavalt veoautode komponente erinevatelt brändidelt. Peale selle on meil regulaarsed kampaaniad, et saaksite märgatavalt vähendada oma sõiduki hoolduskulusid. Esitage oma veebipõhine tellimus kohe praegu ja me korraldame kiire kohaletoimetamise!

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter OXIMO
Varuosad + Autotootja Süüteküünal SAAB
Varuosad + Artikli number Pesurikumm WUS450
Artikli number 9XW 178 878-211
Artikli number + Tootja 9XW 178 878-221 HELLA
OEN WUS450
OEN + Tootja 9XW 178 878-211 HELLA