Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Esituli veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Esituli ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Esituli veokitele soodsalt
  • Ostke Esituli kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Esituli kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Esituli TOP veoki brändidele

Esituli kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Esituli veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Esituli kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Esituli ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Esituli on vastutav sõiduki ees oleva tee valgustamise eest ja edastab teistele liiklejatele hoiatussignaale. Sellele komponendile viidatakse ka kui tulede üksusele. Sageli ühendab see omavahel lähi-ja kaugtuled, gabariidituled, suunatuled ja päevatuled. Esimesed valgustusseadmed on paigaldatud veoki mõlemale küljele.

Veoautode esituled

Lambitüübi alusel:

  • Volfram. Need ei nõua palju elektrit ja on odavad. Nende valgustugevus on üsna madal ja nende kasutusiga pole samuti väga pikk, keskmiselt kuni 1000 tundi.
  • Halogeen. Kõige laiemalt levinum variant. Need on võimsamad kui volframist ja töötavad pikemat aega, umbes 1500 tundi.
  • Gaasiga. Ksenoongaasi kuumutamisest tekib tekib tugev valguse kiirgus. Selliste lambipirnide keskmine eluiga on 2000 kuni 3000 tundi. Kuna selliste toodete väliskülg ei muutu kuumaks, võib neid paigaldada plastikust difuusoridesse. Nende autovaruosade puuduseks on kulukus.
  • LED. Need on kompaktsed, kahjustuste suhtes vastupidavad ja säästlikud. Need tagavad optimaalse valgustuse. Nende kasutusiga on 3000 ja enam tundi. LEDid on vähem võimsad kui HID ksenoonlambid, nende puuduseks on samuti kõrge hind.

Reflektori kuju alusel:

  • Paraboolne. Nendel toodetel puhul on suurema reflektoriga, suurem valgusvoog.
  • Keerulise kujuga (jagatud mitmeteks sektsioonideks). Igaüks neist peegeldab valgust teatud moel, tagades ühtlasi kõige ühtlasema valguse.
  • Ellipsoidiline. Neid kasutatakse projektori tüüpi tuledes. Need komponendid on väikesed ja toodavad endiselt piisavalt intensiivset valgustust.

Rikked ja nende põhjused

Kõige sagedamini põhjustavad nii sõiduautode ja veokite tulede rikkeid mehaanilised ja kõrgest temperatuurist tingitud kahjustused. Kui on paigaldatud liiga suure võimsusega lambipirnid on võimalik sulamine ja liiklusõnnetuse korral klaasi purunemine. Lisaks võib komponent saada vigastusi ebakorrektse paigalduse ja tööeeskirjade rikkumise tõttu.

Hõõglambid võivad lühise tõttu läbi põleda, niiskus võib põhjustada kontaktide oksüdeerumist ja kulunud juhtmed võivad puruneda. Paljudel juhtudel pole vaja asendada tervet komponentide komplekti, vaid piisab kui asendada kahjustatud komponent uuega, ainsaks erandiks on fikseeritud LED-esituled.

Kuidas avastada veoki esitulede rikkeid?

Rikkis komponendile viitam tuhmunud tuli või selle puudumine. Lisaks võib valgusvihk nihkuda või tuled võivad pärast sisselülitamist vilkuda.

Komponent vajab asendamist, kui kontroll tuvastab difuusoril murdumisi või jälgi sulamisest. Pärast komponendi eemaldamist saab kahjustused visuaalselt tuvastada.

Hoolduse on elektrijuhtmeid võimalik diagnoosida spetsiaalse varustusega. Näiteks mõõdavad spetsialistid sageli vooluringi takistus, pinget ja jõudu.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Saate osta veokite esitulesid meie e-poest. Tänu kasutajasõbralikule veebilehele ja lihtsale navigatsioonisüsteemile võtab internetist ostmine aega kõigest paar minutit. Pakume oma klientidele taskukohase hinnaga ainult kvaliteetseid tooteid.