Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Generaator veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Generaator ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Generaator veokitele soodsalt
 • Ostke Generaator kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
  Turvaline tellimus 200 päeva
Generaator kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Generaator TOP veoki brändidele

Generaator kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Generaator veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Generaator kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Generaator ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoauto generaator muudab väntvõllist tuleneva mehaanilise energia elektrivooluks. Neid seadmeid on vaja selleks, et laadida sõidukite elektriseadmete akusid.

Veoautode generaatorite tüübid

Sõltuvalt konstruktsioonist jaotatakse komponente järgmistesse rühmadesse:

 • Harjadega. Nad on tavaliselt kompaktsed ja kerge kaaluga. Harjade seisukorra kontrollimiseks on soovitatav seade lahti võtta üks kord aastas ja vajadusel harju vahetada.
 • Harjadeta. Nende eelisteks on töökindlus ja vastupidavus. Need vajavad hooldamist enne suve ja talve.

Kataloogides esitatud seadmed erinevad üksteisest järgmiste parameetrite poolest:

 • Pinge. See võib olla 24 või 28 V. Auto generaatorites on tavaliselt 12 V.
 • Voolutugevus. See võib ulatuda 55 või 100 A.
 • Võimsus ja mõõtmed. Veoautode generaatorid on sõiduautode omadest suuremad ja raskemad.
 • Jahutuse tiiviku asukoht. See võib paikneda võllil, mis asub korpuse esiküljel või selle sees. Teisel juhul võib tiivik olla paigaldatud rootori ette või tippu.
 • Tiiviku materjal. Tootjad kasutavad tihtipeale plastmassi või metalli.
 • Rihmaratta ehitus. See võib olla kahekordse kiilrihma või ühekordse soonrihmaga.

Rikked ja nende põhjused

Põhilisteks komponendi riketeks on näiteks rihmarataste purunemine tavalise kulumise või ebaõige paigaldamise tagajärjel. Kui seadmel on harjad, siis võivad need aja jooksul kuluda. Peale selle võib niiskus põhjustada mõnikord diood-silla lühistamist. Sellisel juhul tuleks võtta ühendust teenindusjaamaga: spetsialistid otsustavad, kas komponente tuleb välja vahetada eraldi või asendada kogu komplekt. Viimane on enamasti soovitatav sel juhul, kui kahjustada on saanud sisemine mähis, mis kahjustub sõiduki elektrisüsteemi lühise tõttu.

Kuidas avastada rikkeid

Veoauto generaatorid ei oma selgelt määratletud tööiga. Seda peaks diagnoosima spetsiaalse stendi abil; diagnostika tuleks usaldada professionaalide kätte. Samuti võite ise seadet kontrollida voltmeetriga. Seadke mootori kiirus 3000 r/m, ühendage klaasipuhasti labad, kütteseade ja kaugtuled, seejärel mõõtke aku klemmide pinget. Kõrvalekalle normaalväärtusest osutab tavaliselt remondi vajadusele.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest saate osta generaatori, mis tagab teie veoautole katkematu toiteallika. Esitage oma veebipõhine tellimus täna ja me saadame saadetise teile koheselt. Kontrollige, kas ostule kehtib kampaania. Võite säästa rohkem! AUTODOC võimaldab alati kiirelt ja odavalt ostelda.