0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Sidurivõimendi veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Sidurivõimendi ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Sidurivõimendi veokitele soodsalt
  • Ostke Sidurivõimendi soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Sidurivõimendi alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Sidurivõimendi kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Sidurivõimendi TOP veoki brändidele

Sidurivõimendi kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Sidurivõimendi veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Sidurivõimendi kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Sidurivõimendi ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoauto sidurivõimendi võimaldab vähendada pedaali vajutamiseks rakendatavat jõudu, eriti käiguvahetuse ajal. Osa on paigaldatud seadme korpuse parempoolse karteri äärikule.

Veoautode sidurivõimendite tüübid

Tööpõhimõte järgi:

  • Vedru. Need on paigaldatud mehaanilisele või hüdraulilisele ajamile ning täidavad kokkusurumise ja väljavenitamise funktsiooni. Nad koosnevad servovedrust, hoobist ja sulgurist, mis piirab selle liikumist. Nad vähendavad pedaali pidurdusjõudu keskmiselt 30-40% võrra.
  • Hüdraulilised. Nad on paigaldatud paralleelselt mehaanilise ajamiga. Nende sees olevat rõhku suurendatakse hammasratas- või labapumpade abil. Nad koosnevad hüdraulikasilindrist, jaotusventiilist ja juhtandurist.
  • Pneumaatilised. Konstruktsioon sisaldab tõukuriga kolbi, survevähendusventiili, membraani ja juhtandurit. Osa töötab suruõhu abil. Pedaali vajutamise hetkel ei pumbata ainult töövedelikku, vaid ka õhku rõhuga 8-10 atmosfääri, mis kahekordistab effekti.

Võrreldes sõiduautodega on veoauto süsteemi suurus palju suurem ning seetõttu nõuab suuremat jõupingutust, et surveplaat toimiks. Sõiduautode sidurivõimendipaigaldatakse kui pedaali lahti laskmine nõuab 150 N jõudu, veoautode puhul - 250 N.

Rikked ja nende põhjused

Tootjad ei sea osade tööeale piiranguid. Kui võtta arvesse kommertssõidukite raskeid töötingimusi, on seade pidevalt raske koormuse all ning seega võib katki minna. Sagedasemateks riketeks on kolvi kinni kiilumine silindris, silindri ja sidurivõimendi vaheliste torude deformeerumine, tihenduselementide mehaaniline kahjustus. Rikked on põhjustatud mehanismi sattunud niiskuse või õhu, seadme vale reguleerimise või liigse koormuse tõttu.

Kuidas avastada rikkeid

Kõigepealt on seadme kahjustusi võimalik tuvastada hooldamise käigus veoautot visuaalselt kontrollides. Tuvastatud töövedeliku lekked ja defektid on selged sümptomid, mis osutavad komponendi remondi või väljavahetamise vajadusele. Komponendi rike võib tekkida ka seadme ebakorrektsest kasutamisest, eriti liialt suurenenud pedaali vaba sõidu puhul.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas soovite, et teie veebipõhised ostud oleksid mitte ainult kiired, vaid ka soodsad? Tere tulemast AUTODOC'i e-poodi. Meie kasutajasõbralikus kataloogis on saadaval laias valikus kõrgekvaliteetseid osi soodushinnaga. Ning kampaaniate ajal saate osta sidurivõimendi, püsikiirusliigendi ketta, hooratta ja palju muid osi veel odavamalt. Saage AUTODOC'i kliendiks juba täna ja nautige soodsate ostude ja hea teeninduse eeliseid.

loader Palun oodake...