Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Sidurikomplekt veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Sidurikomplekt ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Sidurikomplekt veokitele soodsalt
  • Ostke Sidurikomplekt kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Sidurikomplekt kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Sidurikomplekt TOP veoki brändidele

Sidurikomplekt kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Sidurikomplekt veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Sidurikomplekt kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Sidurikomplekt ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoautode sidurikomplekt on komplekt elementide komplekt, mis edastab pöördemomenti mootorilt käigukastile. Komplekt sisaldab tavaliselt hooratast, surveplaati ja siduriketast, siduri survelaagrit ja kinnitusdetaile. Kui veokis kasutatakse topelt kettaga süsteemi, pakutakse ka vaheplaat. Komponendid on tavaliselt valmistatud malmist, legeerterasest või asbestivabadest hõõrdematerjalidest. Kataloogides esindatud komplektid erinevad omavahel komponentide arvu ja hinna poolest.

Millal komplekti paigaldada?

Komplekti ahendamiseks pole rangeid tähtaegasid. Tavaliselt on nende eluiga 80 000-150 000 km. Kulumine oleneb sõiduomadustest ja sõiduki kasutamistingimustest.

On mitmeid märke, mis viitavad vajadusele paigaldada uusi komponente. Need sisaldavad probleeme käikude vahetamise, mittetäieliku siduri liitmist ja lahutamises, sõiduki kere vibratsiooni, veoki tõmblemist ja teisi helisid pedaali vajutamisel.

Erinevalt sõiduautode sidurikomponentidest puutuvad veokite komponendid kokku palju suuremate koormustega. Seoses sellega on soovitatav diagnostika ja hoolduse jaoks pöörduda teenindusse.

Tuntud sidurikomplektide valmistajad

Laialdaselt tunnustatud kaubamärgid on:

  • Valeo;
  • Sachs;
  • Luk;
  • Dt ja muud kaubamärgid.
AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poest saate osta veoki sidurikomplekti ja paljusid teisi komponente. Kui toodetele rakendub kampaania, saate neid veelgi odavamalt osta. Käesolevate kampaaniate kohta saate infot meie tehnilise toe spetsialistidelt, tehke kasumlikud ostud AUTODOC`e e-poest.