Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Sidurisurve / -survelaager veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Sidurisurve / -survelaager ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Sidurisurve / -survelaager veokitele soodsalt
  • Ostke Sidurisurve / -survelaager kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Sidurisurve / -survelaager kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Sidurisurve / -survelaager TOP veoki brändidele

Sidurisurve / -survelaager kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Sidurisurve / -survelaager veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Sidurisurve / -survelaager kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Sidurisurve / -survelaager ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoki siduri survelaager on käigukasti komponent, mis vastutab ketta eraldamise eest. See aktiveeruv käikude vahetamisel ja siis kui mootor töötab tühikäigul.

Veoki siduri survelaagrite tüübid
  • Mehaanilised. Neid juhib kaabel. Neil on lihtne disain ning need on suhteliselt madala efektiivsusega. Need on tavaliselt odavad.
  • Hüdraulilised. Neid juhib suurenenud vedeliku surve peasilindris, mis edastatakse pedaali vajutamisega töösilindrisse. Selle tulemusena liigub siduri survelaager sidurikatte suunas. Kasutaja ei pea pea pedaalile vajutamiseks jõupingutusi tegema.
Rikked ja nende põhjused

Seda komponenti ei saa parandada, kulumisel see asendatakse. See on sageli tingitud asjaoludest, et elemendi määrdeaine kaotab omadused, näiteks püsiva kontakti puhul vee ja mudaga.

Ebakorrektse paigalduse korral, just nagu siduri survelaager sõiduautodel, võib komponent libisema hakata. See põhjustab see kõrval asuvate komponentide kahjustusi.

Kuidas avastada tõrkeid?

Kui pedaal jääb pikaks ajaks alla vajutatud asendisse võib selgelt kuulda koputusi, mis viitab laagrivõru kulumisele. Visuaalne diagnoos on keeruline, sest see nõuab üksuse lahtivõtmist. Seda protseduuri ei soovitata ise teha, selleks võtke ühendust autoteenindusega. Isegi, kui puuduvad Isegi ilmsed sümptomid, tuleb komponent asendada iga 100-150 tuhande kilomeetri läbimisel.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Eelistate e-poodidest osta kasutades oma nutitelefoni? Paigaldage enda telefoni meie mobiilirakendus ja ostke oma veokile siduri survelaagreid, hoorattaid, diferentsiaale ja teisi komponente mistahes teile sobivast asukohast. Meie lojaalsed hinnad ja põnevad kampaaniaid pakuvad teile võimaluse osta kõik, mida vajate soodsate hindadega. Sirvige meie kataloogi nüüd ja näete ise, et AutoDoc`i e-pood on lihtne ja kasulik.