0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Juhtlaager / ketas veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Juhtlaager / ketas ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Juhtlaager / ketas veokitele soodsalt
  • Ostke Juhtlaager / ketas soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Juhtlaager / ketas alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Juhtlaager / ketas kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Juhtlaager / ketas TOP veoki brändidele

Juhtlaager / ketas kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Juhtlaager / ketas veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Juhtlaager / ketas kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Juhtlaager / ketas ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Selleks, et vähendada düsbalanssi, mis on tingitud pöörlemise ülekandest mootori võllilt ratastele, kasutatakse veoautode sidurisüsteemis hooratta laagreid. See keskendab käigukasti sisendvõlli, vältides vibratsiooni.

Veoautode hooratta laagrite tüübid

Komponent koosneb kahest rõngast, mille soonte vahel paiknevad ümmargused või silindrilised elemendid, mis on reeglina turvaliselt kaetud. Sõltuvalt veerevate elementide kujust võivad komponendid olla:

  • pallikuju'lised
  • rullikukujulised (koonilised, silindrilised, sfäärilised rull-laagrid)

Nendel toodetel võib esineda ka erinev eraldaja konstruktsioon. See võib olla:

  • Avatud. Kõik veeremeelemendid paiknevad samas soones. Antud seadmete hind on madalam, aga neid ei ole võimalik kasutada suure pöörlemiskiirusega
  • Suletud. Iga veereelement paikneb eraldi istmel. Sellist tüüpi tooted on suuremate koormuste suhtes vastupidavamad

Rikked ja nende põhjused

Komponent ei oma kindlat tööiga ja seda tuleks vahetada koos siduriga. Sarnaselt sõiduautode hooratta laagritele kalduvad ka veoautode komponendid pideva hõõrdumise tõttu olema mehaaniliste ja termiliste koormuste all. Selle tulemusena tekivad aja jooksul defektid. Nende hulgas on näiteks pinnale tekkinud praod ja lõhed. Pealegi võivad rullikud kinni kiiluda või puruneda. Kahjustunud tihend põhjustab komponendi sisse mustuse sattumist, mis kiirendab kulumist.

Kuidas avastada rikkeid

Komponendi rikkele osutab pedaalile üle kantud vibratsioon, mis tekib siduri lahti laskmisel. Mõnikord on sõidu ajal kuulda kõrvalisi helisid. Need sümptomid osutavad seadme plaanivälise hooldamise vajadusele.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

AUTODOCi e-poest leiate laias valikus varuosi veoautode jaoks. Siit saate osta hooratta laagreid, pingutusrullikuid, CV-liigendi kettaid ja paljusid teisi osi usaldusväärsetelt tootjatelt. Kõik kataloogis saadaval olevad tooted on suhteliselt odava hinnaga ja kõrgest kvaliteedist. Peale selle toimuvad meil tihtipeale kampaaniad. Esitage oma tellimus meie veebileheküljel juba täna ja saage soodsatel tingimustel kõike, mida vajate oma veoauto remondiks ja hoolduseks.

loader Palun oodake...