Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Siduriketas veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Siduriketas ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Siduriketas veokitele soodsalt
  • Ostke Siduriketas kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Siduriketas kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Siduriketas TOP veoki brändidele

Siduriketas kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Siduriketas veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Siduriketas kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Siduriketas ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoautode siduriketas liigub mööda käigukasti sisendvõlli ja osaleb jõuülekande lahutamises mootorist. See on seotud peaaegu kõikide veoki kontrollimise faasidega: käivitamisel, käiguvahetusel ja pidurdamisel. See on oluline süsteemi osa, sest kaitseb käigukasti komponente ülemääraste dünaamiliste koormuste eest. See on valmistatud hõõrdematerjaliga kaetud metallist.

Veoautode siduriketaste tüübid

Tootjate kataloogid sisaldavad järgmisi elemente:

  • surveplaat;
  • siduriketas;
  • vaheplaat.

Viimast kasutatakse kahekettalistes, disainitud suure pöördemomendiga süsteemides. Komponentidel võib olla erinev disain, suurus, paigaldamisviis ja teised parameetrid.

Rikked ja nende põhjused

Toode võib korralikult funktsioneerida 80 000, isegi 150 000 km läbimise järel. Selle eluiga oleneb otseselt individuaalsest juhtimisviisist, veetava kauba kaalust ja sõidukite kasutamistingimustest.

Osa puruneb tavaliselt hõõrdumise tõttu ja harvemini - vedru purunemise tõttu. Põhjuseks võib olla vastava pedaali ebakorrektne või liiga sagedane kasutamine, mis põhjustab komponendiga külgnevate osade kulumist. Seda esineb sageli juhul, kui sõidukit kasutatakse madala pidurivedeliku tasemega. Lisaks võib komponent deformeeruda ja ebaõige paigaldamise tagajärjel.

Kuidas tuvastada tõrkeid?

Komponendi rike väljendub mistahes siduri rikkes: osaline pedaali haakumine, selle võimetud naasta originaalasendisse, jne. Lisaks võib üksuse kontrollimise põhjuseks olla tugev vibratsioon, liigne müratase, auto libisemine mäes üles sõites, ebapiisav kiiruse kasv isegi suuremate mootori pöörete juures.

Sama moodi nagu sõiduauto sidurikettaga puhul on võimalik ketta kulumise astet tuvastada kontrollides pedaalilööki. Selleks tuleb sõiduk asetada tasasele pinnale ja mootor üles soojendada. Pedaal surutakse alla, seejärel vabastatakse aeglaselt, pöörates tähelepanu pöördemomendi ülekande algusele. Mida varem see juhtub, seda vähem on komponendi kulumine. Õigeaegne asendamine on vajalik, kui tunnete kontrolli käigus põlemise lõhna.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poest saate tellida soodsa hinnaga siduriketta ja teisi veokite komponente. Internetis tellimine ei võta kaua aega, sest meie veebisait on kasutajasõbraliku kasutajaliidesega ning meil on kvalifitseeritud klienditoe spetsialistid. Kampaaniate ajal saate osta kõik, mida vajate, nii odavalt, kui see võimalik on. AUTODOC`iga säästate aega ja raha!