0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Sidurisurveplaat veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Sidurisurveplaat ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Sidurisurveplaat veokitele soodsalt
  • Ostke Sidurisurveplaat soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Sidurisurveplaat alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Sidurisurveplaat kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Sidurisurveplaat TOP veoki brändidele

Sidurisurveplaat kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Sidurisurveplaat veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Sidurisurveplaat kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Sidurisurveplaat ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Sidurisurveplaat tagab pöördemomendi ülekande mootorist käigukasti esmasele võllile. Seade on vastutav hooratta ning juhitava elemendi ühendamise ja lahti ühendamise, siduri sisse- ja väljalülitamise eest.

Tüübid

Konstruktsioon hõlmab tagastusvedru, mis süsteemi töö käigus liigub:

  • Hooratta suunas. Seadmed on jämedad
  • Hoorattast eemale. Need on peenikesed seadmed, mis on sageli kasutusel väikestes veoautodes, kuna nad ei võta kapoti all palju ruumi

Sõltuvalt vedrude tüübist ja kinnitusviisist:

  • Mitmete silindriliste detailidega. Need seadmed on tembeldatud rippmete abil kinnitatud korpuse külge ja valatud elementide abil surveplaadi külge.
  • Ühe tsentraalse diafragma vedruga. Seade on kinnitatud korpuse sisse poltide ja kinnitusrõngastega

Tooted võivad erineda suuruse poolest, eriti läbimõõdu poolest. Kuna komponendid on suure koormuse all kõrge temperatuuri, tsentrifugaaljõudude, vibratsiooni ja hõõrdumise tõttu, kalkuleerivad tootjad nende parameetreid maksimaalset pöördemomenti arvesse võttes. Veoautode komponendid on alati suuremad kui sõiduautode surveplaadid.

Rikked ja nende põhjused

Antud komponentide tööiga on keskmiselt 300000 km läbisõitu, kuid see võib lühendada olenevalt veoauto töötingimustest ja sõidustiilist. Sagedasteks riketeks on nii diafragma vedru kontaktide deformatsioon, lõtv kinnitus, kui ka komponendi kukkumine, väänamine ja õliga kattumine. See kulub tavaliselt kiiremini vale käiguvahetuse, suure pöörlemiskiirusega käivitamise tagajärjel jne.

Kuidas avastada rikkeid

Rikkele viitavad järgmised tunnused: kõrvalise heli esinemine pedaali vajutamise ajal, sõiduki tõmblemine käivitumise hetkel, käiguvahetuse raskeks muutumine. Need tunnused võivad osutada ka probleemidele seadme teistes elementides, nii et kui need tunnused ilmnevad, diagnoosige põhjalikult seadet, demonteerige ja võtke see lahti. Kui avastatate tõsise rikke, soovitame seadme komplekti välja vahetada.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas otsite kõrgest kvaliteedist komponente, et remontida ja hooldada oma veoautot? Saage AUTODOC´i e-poe kliendiks. Siit saate osta sidurisurveplaate, tõmbelaagreid ja palju muid varuosi mainekatelt tootjatelt. Me pakume madalaid hindu toodetele ja meil toimuvad regulaarselt kampaaniad, mis võimaldavad säästa. Valige meie kataloogist sobivad komponendid ja esitage tellimus juba täna. Ostke AUTODOC´ist - see on kiire, usaldusväärne ja soodne.

loader Palun oodake...