0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Hõõgpirn, esituli veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Hõõgpirn, esituli ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Hõõgpirn, esituli veokitele soodsalt
 • Ostke Hõõgpirn, esituli soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
  14 Päeva Tagastus Poliitika
 • Veoauto Hõõgpirn, esituli alati madalate hindadega
  Parima hinna garantii
Hõõgpirn, esituli kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Hõõgpirn, esituli TOP veoki brändidele

Hõõgpirn, esituli kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Hõõgpirn, esituli veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Hõõgpirn, esituli kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Hõõgpirn, esituli ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Hõõglamp on veoki valgustussüsteemi komponent. Seda kasutatakse esi- ja tagatulede, gabariiditulede, stopptulede, suunanäidikute ja tagurdustulede valgusallikana. Lisaks kasutatakse seda elementi ka salongi valgustuses.

Veokite hõõglampide tüübid

Hõõgniidi tüübi alusel:

 • Volfram. Hõõgniidina kasutatakse volfram spiraali. Need on odavad, neil on madal valgustugevust ja lühike kasutusiga. Tavaliselt ei ületa see 1000 tundi. Neid kasutatakse gabariidituledes, suunatuledes ja salongis asuvad varustuses.
 • Halogeen. Need on modifitseeritud volframist valgusallikad, mille pirn on täidetud inertse halogeene sisaldava gaasiga. Neid kasutatakse sageli lähi- ja kaugtuledes. Nende peamiseks eeliseks on hea valgustugevus olenemata ilmastikuoludest. Keskmiselt kasutatakse selliseid komponente 2000-4000 töötundi.

Ehituse alusel:

 • Äärikuga (fokusseerivad). Selliste komponentide sokliks on äärik, mis limiteerib distantsi sokli ja hõõgniidi vahel. See võimaldab asetada viimati täpselt helkuri fookusesse. Enamasti kasutatakse neid esituledes ja udutules.
 • Bajonet. Neil on silindriline alus koos sümmeetriliste või nihkes olevate tihvtidega, sageli kasutatakse neid suunatuledes. Sellise disaini puuduseks on asjaolu, et lamp pole soklisse piisavalt kõvasti kinnitatud.
 • Kattega. Need on kompaktsed, nende soklid asuvad mõlemal pool klaaskolbi. Neid kasutatakse kabiinides, kui valgustusseadmeid.
 • Kiilupõhjaline. Metallist sokkel asendatakse plastikust sokliga ja kontaktjuhtmed surutakse vastu lambipirnist väljaspool asuvat soklit. Need on usaldusväärsed ja neid kasutatakse gabariidituledes ja armatuurlaua valgustuses.

Rikked ja nende põhjused

Just nagu sõiduautodele hõõglambid, võivad ka need komponendid läbi põleda või puruneda tänu volframniidi või sokli kahjustustele. Enamasti on see põhjustatud liiga tugevast voolust valgustusseadme sisselülitamisel. Komponendi eluiga võib vähendada ka paigaldusprotseduuri mittetäitmine.

Rasva või tolmu olemasolu klaasist korpusel põhjustab selle mõranemise. Seega veenduge, et kannate komponendi asendamisel kindaid. Kui te ei suutnud klaasi puutumist vältida, pühkige pirn alkoholilahusega puhtaks.

Kuidas veokite rikkis hõõglampe tuvastada?

Valguse puudumine tule sisse lülitamisel viitab komponendi rikkele. Samad sümptomid võivad viidata ka teistele elektriseadmete riketele, sellepärast tuleb komponent kontrollimiseks eemaldada. Lisaks peaksite mõõtma takistust ja võrdlema tulemusi tootja poolt kataloogis ära toodud lubatud väärtustega. Kui esi- või tagatulede lambid on purunenud on soovitatav asendada need paaridena: parem ja vasak koos.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Veoauto kasutamise ohutus oleneb suuresti selle valgustussüsteemi korrektsest toimimisest. Meie e-poest saate osta hõõglampe kõigest paari minutiga. Pakume ainult parima kvaliteediga tooteid, mis oma sõiduki parandamiseks ja hooldamiseks vajate. Meie tugiteenuse kogenud spetsialistid annavad teile hea meelega nõu, aitavad teil sobiva komponendi välja valida ja ära tellida.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter STARK
Varuosad + Autotootja Süüteküünal NISSAN
Varuosad + Artikli number Pesurikumm SKWIB-0940135
Artikli number 575540
Artikli number + Tootja AD18CH450 BLUE PRINT
OEN 1392219
OEN + Tootja 7711172853 VALEO