Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Stabilisaator / -lisad veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Stabilisaator / -lisad ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Stabilisaator / -lisad veokitele soodsalt
  • Ostke Stabilisaator / -lisad kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Stabilisaator / -lisad kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Stabilisaator / -lisad TOP veoki brändidele

Stabilisaator / -lisad kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Stabilisaator / -lisad veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Stabilisaator / -lisad kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Stabilisaator / -lisad ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Tänu põikstabilisaatorile väheneb veoauto veeremine suurel kiirusel pöörates. Konstruktsioon kujutab endast ette õõnsat U-kujulist varrast, mis on valmistatud vedruterasest ja kuulliigenditega stabilisaatorlülidest

Tüübid

Tootjate kataloogides saadaval olevad tooted võivad erineda järgmiste omaduste poolest:

  • Sõltuvalt paigaldusteljest. Sõltuvalt vedrustuse konstruktsioonist kasutatakse veoautodes nii esi- kui ka tagumisi põikstabilisaatoreid. Enamasti on komponent paigaldatud ainult esiteljele.
  • Jäikuse poolest. Seda määravad materjali omadused, millest on komponendid tehtud, varda kuju ja selle paigaldamise omapära. Mida jäigem on seade, seda suurem on veoauto pöördenurk. Peale fikseeritud jäikusega komponentide võib internetist tellida erinevate omadustega tooteid. Tänu hüdrauliliste silindrite või dünaamilise ajami olemasolule saab neid kohandada vastavalt teepinnale ja sõidustiilile.
  • Mõõtmete poolest. Näiteks võib komponendi läbimõõt olla 60 mm, samas kui sõiduautode põikstabilisaatorite sama näitaja on sageli ainult 10 mm.

Rikked ja nende põhjused

Tootjad ei määra komponendile kindlat tööiga. Komponente tuleb asendada vajaduse korral. Näiteks võib varras kuluda deformatsiooni või oksüdatsiooni tagajärjel. Mehaanilise kahjustuse põhjustavad liiklusõnnetused, veoautoga sõitmine suurel kiirusel mööda viletsat teed või tõkke ületamine. Korrosiooni jäljed tekkivad kõrge niiskusega oludes. Loomuliku kulumise tagajärjel on lülid hõõrutud ja muhvid kaotavad oma elastsuse.

Kuidas avastada rikkeid

Rikkele võib viidata vedrustusest tulenev koputav heli ja kriiksumine manööverdamise ajal. Mõningatel juhtudel võib veoauto pidurdamise või pööramise ajal veereda. Et õigeaegselt tuvastada vedrustuse elementide rikkeid, tuleks teostada regulaarset hooldust. Spetsialistid kontrollivad komponente ning vajaduse korral vahetavad need välja.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas sooviksite osta põikstabilisaatori või muu komponendi mõistliku hinnaga? Registreeruge AUTODOC'i e-poes. Me seame taskukohaseid hindu, rõõmustame regulaarselt oma kliente soodsate kampaaniatega ja pakume võimalust saada tasuta kohaletoimetamise. Esitage oma tellimus meie veebileheküljel või äpi kaudu, et osta väga madala hinnaga kõike, mida vajate oma veoauto hooldamiseks ja parandamiseks.