0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Rattarumm / -lisad veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Rattarumm / -lisad ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Rattarumm / -lisad veokitele soodsalt
  • Ostke Rattarumm / -lisad soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Rattarumm / -lisad alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Rattarumm / -lisad kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Rattarumm / -lisad TOP veoki brändidele

Rattarumm / -lisad kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Rattarumm / -lisad veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Rattarumm / -lisad kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Rattarumm / -lisad ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Rattarumm on pöörleva mehhanismi peamine element, mis kinnitatakse veoauto võllile või teljele. Komponent tagab rattavelje fikseeringu ja selle vaba pöörlemise. Peale selle kinnitab seade kõik üksused rattavõlli külge, võimaldab paigaldada piduriklotse või trumleid ning mitteblokeeruva pidurisüsteemi elemente.

Rattarummude tüübid

Need komponendid on valmistatud vastupidavast malmi või terase sulamist keeramise ja freesimise teel, kuna neil tuleb kanda märkimisväärseid koormusi. Seadmed võivad olla konstrueeritud erinevate rataste jaoks:

  • Mittejuhitavad ajamirattad. Nad on paigaldatud tagaveoga kommertssõidukite tagumistele telgedele ning on jäigalt ühendatud juhttelje rattavõlliga, millel on äärik.
  • Mittejuhitavad mitteajamirattad. Neid kasutatakse taga- ja nelikveoga veoautode tagumistel telgedel.
  • Juhitavad ajamirattad. Nad on paigaldatud nelikveoga kaubaveoautode esitelgedele.
  • Juhitavad mitteajamirattad. Neid kasutatakse tagaveoga kommertssõidukite esitelgedel.

Rummuüksus on kinnitatud 2 kruvimutri ja lukustusseibiga ühes käänmiku otsas. Erinevalt sõiduautode rattarummudest, mis on paigaldatud kuullaagritele, kasutatakse veoautodel otsast ahanevaid rull-tugilaagreid; nad on väiksemad ja tagavad parema jõudluse. Nad on täidetud määrdeainega ning kaitstud väljast korkidega ning seest piduri tugiplaadi või seibiga.

Rikked ja nende põhjused

Need auto komponendid lähevad katki harva ning võivad vajada väljavahetamist laagrite kahjustumise, laagrivõru kinnituskoha kulumise, poltide või naastude niitjate ühenduste defektide korral. Harva võib juhtuda, et komponent deformeerub. Neid kahjustusi võivad põhjustada takistuselt löögi saamine, regulaarne sõiduki ülekoormamine, agressiivne sõidustiil.

Kuidas avastada rikkeid

Rummukomplekti riketele viitavad võõraste helide esinemine sõidu ajal, kere vibratsioonid, veoauto kiikumine pööramisel või aeglustumine, vähenenud teel püsimise võime, ebaühtlane rehvi kulumine. Kahjustatud komponente võib märgata läbivaatuse käigus. Eesmiste ja tagumiste rattarummude defektide vältimiseks piisab nende õigeaegsest hooldamisest: tuleb kontrollida kinnituselementide ja laagrite tihedust ning määrdeaine välja vahetada.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas soovite osta odavalt kõike, mida läheb vaja veoauto remondiks ja hoolduseks? Saage AUTODOC'i e-poe kliendiks. Siin on meil kõikidel toodetel taskukohased hinnad ja regulaarsed kampaaniad, mis aitavad teil säästa. Valige meie kataloogist sobivaid tooteid ja esitage veebipõhine tellimus juba täna, et osta rattarummusid ja muid kvaliteetseid varuosi soodushinnaga.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter RIDEX
Varuosad + Autotootja Süüteküünal DACIA
Varuosad + Artikli number Pesurikumm 298W0088
Artikli number SKWIB-0940087
Artikli number + Tootja 000735500000 MAGNETI MARELLI
OEN 3397118984
OEN + Tootja 3397118984 STARK