0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Käändmik / -detailid veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Käändmik / -detailid ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Käändmik / -detailid veokitele soodsalt
  • Ostke Käändmik / -detailid soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Käändmik / -detailid alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Käändmik / -detailid kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Käändmik / -detailid TOP veoki brändidele

Käändmik / -detailid kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Käändmik / -detailid veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Käändmik / -detailid kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Käändmik / -detailid ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoki käändtelg on oluline vedrustuse element, mille seisukorra määrab suuresti sõiduki kasutamine. Komponent vastutab rataste pööramise eest teatud nurga alla.

Tüübid

Kataloogides leitavad komponendid erinevad üksteisest paigalduse ja materjali poolest. Seega võivad need olla valmistatud:

  • malm;
  • teras.

Sõiduautode käändtelje konstruktsioonid on erinevalt veokitest palju keerulisemad. Veoki jaoks saate tellida komponente komplektis ja üksikosadena, näiteks klambri või tihendi.

Rikked ja nende põhjused

Tootjad ei täpsusta konkreetseid asendusaegasid. Reeglina tekib asendamise vajadus, kui komponent või selle pesa deformeerub või on kaetud mõradega. Lisaks esinevad defektid suure tõenäosusega ka laagrivõrus. Kõik see on põhjustatud hõõrdumisest tulenevast materjali väsimisest, õnnetusjuhtumist või veoki maastikul kasutamisest. Komponende keere võib olla kahjustatud tänu mittevastava pöördemomendi kasutamisele monteerimisel Harvematel juhtudel on komponent täielikult hävinud. See on tavaliselt ebakorrektse remondi tagajärg, katsete näol parandada mõrasid keevitamisega.

Kuidas tuvastada rikkeid?

See on vastupidav ja usaldusväärne komponent, mis ei nõua sagedast kontrollimist. Hoolduse vajadusele viitab koputushelide kostumine esivedrustusest, rikutud juhitavus ja enneaegne rehvide kulumine. Sellises olukorras võtke ühendust spetsialistiga niipea kui võimalik, sest halvenenud juhitavus võib põhjustada tõsise õnnetuse. Veoki jaoks pole vaja osta nii vasakut kui ka paremat käändtelge: piisab, kui asendate defektse.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poest saate osta täpselt teie veoki parameetritele vastava käändtelhe. Lisaks on meil soodsad amortisaatorid, stabilisaatorid, vedrustuse õõtshoovad ja teised komponendid. Kui tegite oma tellimuse internetist kampaania ajal, saate sama raha eest rohkem. Ärge jätke kasutamata võimalust oma kulusid vähendada!

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Süüteküünal
Varuosad + Tootja Süüteküünal BERU
Varuosad + Autotootja Süüteküünal LANCIA
Varuosad + Artikli number Süüteküünal B56101
Artikli number P76662-00
Artikli number + Tootja T400016 BERU
OEN 07509063575
OEN + Tootja 2098102 BERU