Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Rattalaager / -komplekt veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Rattalaager / -komplekt ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Rattalaager / -komplekt veokitele soodsalt
  • Ostke Rattalaager / -komplekt kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Rattalaager / -komplekt kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Rattalaager / -komplekt TOP veoki brändidele

Rattalaager / -komplekt kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Rattalaager / -komplekt veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Rattalaager / -komplekt kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Rattalaager / -komplekt ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Rattalaager on veoülekande osa. See kindlustab rattapiduri mehaanilise ühenduse, joondamise ja rattarummu vaba pööramise teljel. Selle toote kvaliteet mõjutab otseselt sõidukite juhitavust, sellepärast tuleb defektne komponent koheselt asendada. Komponenti ei tohi parandada. Lisaks komponendile endale võib rattalaagri komplekt sisaldada võrusid, tihendeid, kinnitusrõngaid, kaitseümbriseid, pistikuid, tihendeid, tihvte, polte, splinte, mutreid, jne.

Millal on aeg komplekti paigaldada?

Komponendid on äärmiselt usaldusväärsed, kuid need purunevad mehaanilise koormuse tõttu aja jooksul. Sõiduautode palli- ja rulllaagrid ning veoautode koonuslaagrid tuleb asendama metalli loomuliku abrasiooni tõttu või laagrivõru defektide ilmnemisel.

Märgid vajadusest uute komponentide paigaldamise järele sisaldavad: ümin sõidu ajal, ihumismüra rooliratta pööramisel, määrdeainete kadu, rummu ülekuumenemist, ratta vabaliikumist. Selliste sümptomite ilmnemisel on vajalik kohene hooldus.

Komponendid tuleb paigaldada vastavalt parandusjuhendile. Enamikul juhtudest saab komponendid asendada ainult sellel pool, kus seda vaja on.

Tuntud komplektide tootjad

Komponendid valmistatakse järgmiste kaubamärkide alt:

  • Poola Kamoka;
  • Hollandi A. B. S .;
  • Saksa Vaico, Ridex;
  • Prantsuse SNR;
  • Rootsi SKF;
  • Taani JP Group, jne.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Otsite e-poodi kust saaksite osta kasumlikult ja probleemivabalt? Tere tulemast AUTODOC'i. Oleme loonud kasutajasõbraliku veebilehe ja mobiilirakenduse: leiate erinevad tooteid üles ja saate neid hõlpsasti osta. Mõistlikud hinnad rakenduvad kõigile kataloogi toodetele ja kampaaniad paljudele komponentidele, see võimaldab teil ostudelt säästa. Hakake AUTODOC`i kliendiks juba täna ning ostke rattalaagri komplekte, amortisaatoreid, pidurikettaid, klotse ja teisi kaubaveokite varuosasid soodsa hinnaga ja mugavalt.