0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Õõtshoovad veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Õõtshoovad ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Õõtshoovad veokitele soodsalt
  • Ostke Õõtshoovad soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Õõtshoovad alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Õõtshoovad kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Õõtshoovad TOP veoki brändidele

Õõtshoovad kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Õõtshoovad veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Õõtshoovad kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Õõtshoovad ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Juhtkangi puksid on kummist ja metallist puksid, mis on paigaldatud veoautode tagateljele. Nad vähendavad liikuvate osade vahel paiknevates liigendites tekkivat vibratsiooni. Komponentide hulka kuuluvad kaks erineva läbimõõduga metallist muhvi, mille vahele on asetatud elastsed elemendid. Nad tagavad vedrustuse komponentide usaldusväärse ühenduse, piiravad nende liikumist üksteise suhtes ja tagavad kriiksuva heli puudumise hõõrdumise ajal.

Tüübid

Elastse sisendi materjali järgi:

  • Kummist. Need on elastsed komponendid, mis on võimelised summutama isegi kergeid lööke. Nad on laialdaselt kasutuses ning nende hind on madal.
  • Polüuretaanist. Need on tooted, mis peavad vastu temperatuuri muutustele, mehaanilistele kahjustustele ja kemikaalide mõjule. Võrreldes kummist komponentidega, on sellised juhtkangi puksid kõvemad, mistõttu saavad nad väiksema efektiivsusega neutraliseerida kergeid lööke, mis ilmnevad veoauto kasutamisel ebaühtlasel teepinnal.

Rikked ja nende põhjused

Komponentide tööiga ei piirdu teatud ajaga. Plaanilist hooldust , mis hõlmab visuaalset kontrolli, on soovitatav teostada iga 50 000 km tagant. See aitab tuvastada põhilisi rikkeid: elastse sisendi pragusid või rebendeid, selle eraldumist, ebakindlat kinnitust või tühikut. Nende auto komponentide vahetamise vajadust võib põhjustada ebaõige paigaldamine või veoauto sagedane kasutamine maastikutingimustes.

Kuidas avastada rikkeid

Sarnaselt sõiduautode juhtkangi puksidele esinevad ka nendel komponentidel sellised rikete sümptomid, nagu: koputava heli esinemine isegi salongis, kriiksuva heli ilmnemine manööverdamisel, ebaühtlane rehvi kulumine. Lisaks kaotab sõiduk ebaühtlasel teel liikudes stabiilsuse. Põhjuseks, miks tuleks läbi viia diagnostika, võib olla ka kerekalle. Sageli on seda näha ka siis, kui veoauto seisab liikumatult.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas soovite soodsalt tellida kõike, mida vajate veoautode remondiks ja hoolduseks? Registreeruge AUTODOC'i e-poes. Meie kataloogis on saadaval laias valikus komponente. Ning tänu regulaarsetele kampaaniatele saate osta ka juhtkangi pukse, rataste kinnitusosi, amortisaatoreid ja palju teisi komponente veel soodsamalt. Saage AUTODOC'i kliendiks juba täna ja sooritage veebis ainult soodsaid oste.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter STARK
Varuosad + Autotootja Süüteküünal SAAB
Varuosad + Artikli number Pesurikumm SKWIB-0940160
Artikli number AD21FL530
Artikli number + Tootja ER60/B01 CHAMPION
OEN 1611348480
OEN + Tootja 642349 BLUE PRINT