Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Õlifilter veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Õlifilter ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Õlifilter veokitele soodsalt
  • Ostke Õlifilter kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Õlifilter kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Õlifilter TOP veoki brändidele

Õlifilter kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Õlifilter veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Õlifilter kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Õlifilter ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoki õlifilter eemaldab tahma ja mootori kulumisest tekkivad setted määrdeainest. See on määrimissüsteemi oluline osa ja aitab pikendada paljude komponentide kasutusiga.

Veoki õlifiltrite tüübid

Olenevalt disaini iseärasustest on need osad jagatud on need autovaruosad jagatud järgnevatesse gruppidesse:

  • Spin-on. Korpus ja kork ühe üksusena. Sellised komponendid asendatakse komplektina.
  • Kassett. Asendatakse ainult filtrisisu.Tavaliselt müüakse filterkassette soodsa hinnaga.

Veokite õlifiltrid võivad oma puhastusmeetodi poolest erineda. Näiteks need võivad olla:

  • Mehaanilised. Rike kõrvaldatakse, kui töövedelik läbib filtrielemendi. Viimane on tavaliselt paberist, sellel võib lisaks olla ka metallvõrk.
  • Settivad. Nende disain sisaldab ka kogumispaaki. Võõrkehad settivad sellesse gravitatsiooni mõjuga.
  • Tsentrifugaalsed. Komponendid sisaldavad trummelrootorit, mis pöörleb düüsidesse voolava määrdeaine mõju all suurel kiirusel. Tsentrifugaaljõu abil puhastatakse töövedelik saasteainetest. Need jäävad rootori siseseinale.

Rikked ja nende põhjused

Kõige sagedamini asendatakse see komponent kasutusea lõppemisel. Kinni püütud mustuse lõksu jäämise pärast ummistub veoki õlifilter järk-järgult ning selle läbilaskevõime langeb. See võib lõppeda filtreerimismaterjali kahjustustega. Samuti võib käivituda möödavooluklapp, mille tagajärjel jõuab ebapuhast määrdeainet mehhanismi komponentidele.

Mõnedel juhtudel ummistub filtrielement enneaegselt, sest jahutusaine pääseb õlisse. Lisaks võib komponent ebakorrektse paigalduse tagajärjel juba kahjustatud olla.

Kuidas rikkeid tuvastada

Probleemidest annab märku õlisurve hoiatustule süttimine. Lisaks saab seda tuvastada, kui kontrollite seda vardaga.Tugevad osakesest õli mõõtevardal on tõendeid selle kohta, et filter ei tööta korralikult. Sellisel juhul paigaldage uus komponent ilma oma regulaarset hooldust ootamata.See on odavam kui kehva määrimise tõttu rikutud terve üksuse parandamine.

Sarnaselt sõiduautode filtrielementidega tuleb igal õlivahetusel paigaldada uued osad, see on enamasti pärast 10-15 tuhande kilomeetrit läbimist.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poe kataloog pakub laia valikut erinevaid kvaliteetseid tooteid. Siit saate tellida täpselt teie veoki spetsifikatsioonidele vastava õlifiltri. Juhul, kui vajate AUTODOC`i kohta täiendavat infot, näiteks meie käesolevate kampaaniate, kohaletoimetamise ja maksmise kohta, siis saate oma küsimused meile edastada läbi veebivestluse või telefoni teel. Meie spetsialistid annavad teile hea meelega kogu vajaliku info.