Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Salongiõhufilter veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Salongiõhufilter ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Salongiõhufilter veokitele soodsalt
  • Ostke Salongiõhufilter kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Salongiõhufilter kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Salongiõhufilter TOP veoki brändidele

Salongiõhufilter kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Salongiõhufilter veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Salongiõhufilter kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Salongiõhufilter ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veokite salongiõhu filtrid puhastavad läbi ventilatsiooniavade sisenevat õhku tee tolmust, mida on palju pinnakatteta ja kõrvalistel teedel. Lisaks ennetab see kahjulike heitgaasides, õietolmu ja teistes allergeenides sisalduvate kahjulike keemiliste ainete salongi sisse pääsemist.

Veokite salongiõhu filtrite tüübid

Tootjate kataloogides olevatel komponentidel võivad olla erinevad filtrielemendid:

  • Paber. Need kaitsevad ainult tolmu ja tahma eest ning on üsna soodsad.
  • Puusüsi. Ennetavad tolmu, samuti toksilise benseeni ja fenoolrühmade, lämmastiku ja vääveloksiidide ühendite salongi sisse pääsemise. Need eemaldavad tõhusalt ebameeldivad lõhnad. Need maksavad rohkem kui paberist valmistatud filtrielemendid.

Puhastusmeetodi alusel võivad komponendid olla:

  • Mehaaniline. Need eemaldavad suured mustuseosakesed.
  • Adsorptsioon. Neil on täiendav kiht, reeglina aktiveeritud süsinikust, mis imab gaase ja ebameeldivaid lõhnu.
  • Elektrostaatiline. Tänu elektrifitseeritud filtreerimismaterjalile, need tõmbavad ja hoiavad isegi väiksemaid osakesi. Need elemendid on väga efektiivsed.

Sarnaselt sõiduautode filtrielementidele võivad veokite elementidel olla erineva kuju ja paksusega korpus.

Rikked ja nende põhjused

Sõiduki töötamisega on komponendi tööpinda ummistumine paratamatu, eriti juhul kui see puutub sageli kokku õli ja veega. Standard asendamise intervall on kord aastas enne suve. Kui veokiga töötatakse pidevalt tolmuses piirkonnas, väheneb see intervalli umbes poole võrra. Korpus võib kahjustada saada vale paigaldamise või liiklusõnnetuse tõttu.

Kuidas tuvastada rikkeid?

Põhiline märk sellest, et veoauto salongifilter vajab asendamist, on ebameeldiva lõhna olemasolu salongis, näiteks hallituse. Komponentide seisukorda tuleks kontrollida ka kondensaadi tekkimisel akendele või juhul kui õhuvool salongi on häiritud. Ülevaatusel on mustust ja kahjustusi lihtne märgata. Mõlemal juhul ei kuulu need parandamisele ning vajab asendamist uuega.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Kas soovite oma veokile kiiresti osta salongifiltrit ja teiste komponente? Ostke need AUTODOC'i veebipoes! Meie klienditeeninduse meeskond aitab teil hea meelega õige varuosa üles leida, et see saadetaks teile nii kiiresti, kui võimalik. Kampaaniate ajal on meie hinnad hämmastavalt madalad. Valige AUTODOC ja ostke vähema eest rohkem!