Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Õhufilter veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Õhufilter ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Õhufilter veokitele soodsalt
  • Ostke Õhufilter kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Õhufilter kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Õhufilter TOP veoki brändidele

Õhufilter kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Õhufilter veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Õhufilter kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Õhufilter ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Mootori õhufilter on mootori sisselaskesüsteemi element, mis kaitseb veoki mootorit mustuse eest ja pikendab selle eluiga. Komponent püüab kinni võõrkehad, takistades nende õhuga koos mootorisse sisenemist.

Veokite mootori õhufiltrite tüübid

Tootjate kataloogid sisaldavad kahte tüüpi komponente:

  • Peamised. Need on paigaldatud õhufiltri kasti sisse. Nende seast kõige levinumad on silindrilised, raamiga tooted. Töötav osa on tavaliselt valmistatud paberist ning on võimeline tolmu ja niiskust kinni pidama. Seadmed on sageli täidetud ka tihenditega, et tõsta nende tihedust.
  • Täiendavad (eelfiltrid). Need on kinnitatud eraldi enne peamist elementi. Need on nõutud juhul, kui veok sõidab tihti pinnakatteta teedel. Need võivad olla nii silindrilised kui ka paneeli kujuga. Viimased on kompaktsemad ja soodsamad.

Erinevalt sõiduautode filtreerimiskomponentidest on neil märkimisväärsed mõõtmed, seega ka suuremad puhastusalad. See on otseselt seotud mootori töömahuga. Mida kõrgem on selle väärtus, seda suuremad on üldised filtri mõõtmed. Lisaks võivad komponentidel olla erinevad keerme suurused, läbilaskevõime, jne.

Rikked ja nende põhjused

Tolmu kinni püüdes ummistub toode järk-järguliselt ja kaotab oma võime lasta õhku läbi. Reeglina asendatakse komponent 10 000-15 000 km läbimise järel. Kui tõstukit on kasutatud pidevalt käitatakse tolmustel mustuse teel, võib see varem ummistuda. Sellisel juhul võib selle kasutusiga lühenenud olla kuni 5 000 km läbimiseni.

Mõnikord on vajalik uue komponendi paigaldamine vajalik, sest filtrisisu või korpus on saanud mehaanilisi kahjustusi. See võib juhtuda õnnetusjuhtumi puhul, kui sisse pääseb õli või vesi satub või hoopis valel paigaldamisel.

Kuidas tõrkeid tuvastada?

Peamisteks indikaatoriteks, et veoki õhufiltri vajab asendamist, on suurenenud kütusekulu, väiksem mootorivõimsus ja valju müra tekkimine sõiduki kasutamisel. Komponendi rike on tuvastatav tavapärase hooldusega. See eemaldatakse karbist ja inspekteeritakse ummistuste ja kahjustuste suhtes. Kui filter on ummistunud või rikutud on parem paigaldada uus komponent, vastasel juhul tekib mootoririkke oht. Mootori remont on palju kallim kui uue filtrielemendi maksumus.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poest saate tellida uusi õhufiltreid, veepumpasid, pidurikettaid ja teisi veoautode komponente kõigest paari klikiga. Meie kvalifitseeritud spetsialistidest koosnev tugiteenus annavad teile hea meelega kogu vajamineva informatsiooni toodete ja käimasolevate kampaaniate kohta, samuti aitavad nad teid internetist ostude sooritamisel. Valige AUTODOC: meiega on veoautode hooldamine alati lihtne ja kasumlik.