Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Kütusefilter veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Kütusefilter ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Kütusefilter veokitele soodsalt
 • Ostke Kütusefilter kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
  Turvaline tellimus 200 päeva
Kütusefilter kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Kütusefilter TOP veoki brändidele

Kütusefilter kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Kütusefilter veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Kütusefilter kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Kütusefilter ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoki kütusefilter puhastab kütust ebapuhtustest, sealhulgas mustusest ja korrosioonijääkidest. See mängib olulist rolli ennetamaks klappide, pihustite ja teiste mootoriosade enneaegse kulumist.

Veoki kütusefiltrite tüübid

Töövedeliku tüübi alusel:

 • Bensiini jaoks. Neil on lihtne disain. Kuna sellist tüüpi kütust kasutatakse veokites väga harva, paigaldatakse neid kütusefiltreid sagedamini sõiduautodes.
 • Diiselkütuse jaoks. Need on varustatud vee eraldamiseks mõeldud membraaniga ja küttesüsteemiga, mis aitab säilitada õlitoote vedeliku konsistentsi madalatel temperatuuridel.

Filtreerimisastme alusel:

 • Jäme puhastus. Need eemaldavad suured osakesed. Keskmine kasutusiga 60-100 tuhat km.
 • Peenpuhastus. Need eemaldavad isegi väikseimad ebapuhtused. Bensiinimootoriga veokites tuleks kütusefiltrit asendada 60-80 tuhande km läbimisel, diiselmootoriga - 10-20 tuhande kilomeetri läbimisel.

Filtrielemendid on valmistatud erinevatest materjalidest, nagu näiteks vilt, paber, jne. Vastavalt nende disainile on olemas järgmist tüüpi komponente:

 • Eemaldatavad. Asendatakse ainult filtrielement.
 • Ühes tükid. Neid saab asendada ainult komplektina.

Veokite kütusefiltri korpus võib olla valmistatud:

 • Metallist. Sellel on kõrge soojusjuhtivus, mis on positiivse mõjuga diiselkütuse ülessoojendamisel.
 • Plastikust. See on vastupidav korrosioonile.
Rikked ja nende põhjused

Filtrielement võib ummistuda või kokku kukkuda. Ummistumine tekib madala kvaliteediga kütuse või hooajavälise diislikütuse kasutamise tõttu. Korpus võib kahjustada saada või korrosiooni tõttu deformeeruda, samuti või see lekkida liiklusõnnetuse korral.

Kuidas tuvastada tõrkeid?

Kui komponent on läbipaistvas korpuses, saab seda visuaalselt kontrollida. Kui täiteaine on tumepruuni värvi või töövedelikus on näha sadet, tuleb filtrielement asendada.

Rikete sümptomid vähendavad olulisel määral mootori võimsust ja kütusekulu suurenemist. Lisaks võib töövedeliku tekitada salongi spetsiifilise lõhna. Sellises olukorras tuleb toodet kontrollida: leke on tavaliselt palja silmaga nähtav. Kui teil pole piisavalt kogemust, on parem uue komplekti paigaldamiseks ühendust võtta autoteeninduse spetsialistidega.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Eelistate osta autoremondiks vajaminevaid komponente ja lisaseadmeid kampaaniate ajal? E-poes on meil klientidele alati eripakkumised, millega muutuvad hinnad väga madalaks. Siiski ilma soodustusteta on paljud AUTODOC`i kataloogi tooted soodsad. Kui teil on oma veokile vaja kütusefiltrit, siis tehke oma tellimus kohe praegu. Teie tellimus toimetatakse teile ukse taha niipea, kui võimalik.