0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Kütusepump / -lisad veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Kütusepump / -lisad ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Kütusepump / -lisad veokitele soodsalt
 • Ostke Kütusepump / -lisad soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
  14 Päeva Tagastus Poliitika
 • Veoauto Kütusepump / -lisad alati madalate hindadega
  Parima hinna garantii
Kütusepump / -lisad kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Kütusepump / -lisad TOP veoki brändidele

Kütusepump / -lisad kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Kütusepump / -lisad veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Kütusepump / -lisad kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Kütusepump / -lisad ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoauto madalrõhu kütusepump vastutab kütuse transportimise eest paagist põlemiskambrisse. Kui seadme seisund on mitterahuldav, siis vähendab see oluliselt sõiduki tööohutust ning võib põhjustada isegi tulekahju.

Veoautode madalrõhu kütusepumpade tüübid

Kataloogis on saadaval järgmised komponendid:

 • Mehaanilised. Need komponendid moodustavad osa karburaatormootoritest. Nad on juhitatavad nukkvõlli poolt ja asuvad otse mootori peal. Nad kujutavad endast kolbmehhanisme.
 • Elektrilised. Neid saab kasutada tänapäevastes mootorites, mis töötavad nii bensiini kui ka diislikütusega. Nad paiknevad kütusetorus või otse kütusepaagis. Vedeliku pumpamise viisi järgi võivad nad olla:
  • rullikpumbad;
  • hammasrataspumbad;
  • tsentrifugaalpumbad.

Rikked ja nende põhjused

Enamlevinud riketeks on suurenenud kliirens liikuvate elementide vahel, nende ebaühtlus ja pinna kõvaduse halvenemine. Kõik see toimub tööprotsessi käigus loomuliku kulumise tagajärjel või mõnikord halva kvaliteediga kütuse kasutamise tõttu. Seadme osaline purunemine on võimalik kahjustatud komponentide õigeaegse remondi puudumise või vahetamata jätmise tõttu.

Kuidas avastada rikkeid

Nagu autode madalrõhu kütusepumpadel, nii puudub ka nendel komponentidel kindlad vahetusintervallid. Sõlme seisundi kontrollimiseks võtke ühendust veoauto hoolduse spetsialistidega. Nad kontrollivad seadet ja tervet süsteemi spetsiaalsel katsestendil ning kohandavad seda vastavalt tootja soovitustele.

Erakorralise diagnostika vajadusele võib osutada oluliselt suurenenud kütusekulu või teatud lõhn salongis. Peale selle väheneb mootori võimsus ja seda on raske käivitada.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meil on saadaval ainult kõrgekvaliteedilised veoautode komponendid taskukohase hinnaga. AUTODOC e-poe klienditoe meeskond aitab teil hea meelega valida ja osta madalrõhu kütusepumpa või muid komponente oma veoauto jaoks. Võtke ühendust AUTODOC'i e-poe spetsialistiga veebivestluse või telefoni teel ja saage kasulikke nõuandeid. Ärge unustage jälgida meie kampaaniaid, sest see on suurepärane võimalus osta vajalikke komponente uskumatult soodsate hindadega.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Aknatõstuk
Varuosad + Tootja Aknatõstuk STARK
Varuosad + Autotootja Aknatõstuk BMW
Varuosad + Artikli number Aknatõstuk SKWR-0420299
Artikli number SKWR-0420259
Artikli number + Tootja SKWR-0420150 STARK
OEN 51353448252
OEN + Tootja 51357125059 STARK