0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Kütuse etteanne veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Kütuse etteanne ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Kütuse etteanne veokitele soodsalt
 • Ostke Kütuse etteanne soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
  14 Päeva Tagastus Poliitika
 • Veoauto Kütuse etteanne alati madalate hindadega
  Parima hinna garantii
Kütuse etteanne kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Kütuse etteanne TOP veoki brändidele

Kütuse etteanne kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Kütuse etteanne veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Kütuse etteanne kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Kütuse etteanne ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Kütusetaseme andur on seade, mis on ette nähtud veoauto kütusepaagis oleva bensiini või diislikütuse mahu mõõtmiseks. See võimaldab fikseerida materjali tegelikku tarbimist, võrrelda seda näitajat normiga ning optimeerida kulusid. Paagis oleva vedeliku koguse kindlaks tegemiseks loob seade oma signaali, teisendab seda ja näitab seda indikaatoril. Indikaator paikneb salongi armatuurlaual.

Veoautode kütusetaseme andurite tüübid

Tootjate kataloogid sisaldavad kahte tüüpi tooteid:

 • Mehaanilisi. Need on lihtsamad ujukitüüpi seadmed. Kõige sagedamini on need torud, mis on suunatud kütusepaaki. Ujuk on tehtud õhukesest metallist, õõnes plastmassist või penoplastist. Sellistes seadmetes aset leidev mõõteviga on üsna märkimisväärne, kuid need seadmed pole kallid. Komponendid peavad vastu vedelike kõikumisele manööverdamise ajal, sõites üles- ja allamäge.
 • Elektroonilisi. Need määravad kütuse dielektrilise koefitsiendi, mille väärtused muutuvad proportsionaalselt vedeliku kogusele paagis. Nad tagavad näitajate kõrge täpsuse.

Sõltuvalt väljundsignaali tüübist võivad veoautode kütusetaseme andurid olla:

 • Sageduspõhised. Andmeid saadetakse esipaneelile Hertsides (Hz).
 • Analoogsed. Infot saadetakse kõige sagedamini Voltides (V). Need hõlmavad helitugevuse väärtuse kodeerimist pinge, voolutugevuse või mõne muu füüsilise väärtuse näitajateks.
 • Digitaalsed. Andmed kuvatakse pardaarvutis numbritena. Maksimaalne lubatud eksimus on 0,5%.

Rikked ja nende põhjused

Autode ja veoautode kütusetaseme anduritel pole spetsiifilist tööiga; kuid nad vajavad siiski regulaarset hooldamist ja õigeaegset väljavahetamist. Kõige sagedasemad rikked on ujuki tihendi kaotus, sulavkaitsme läbipõlemine, kahjustunud või oksüdeerunud kontaktid, trummelplaadi trajektoori kulumine, tiheduse kaotus seadme ja kütusepaagi kinnituskohas. Mõningatel juhtudel võib riknemine tekkida liiklusõnnetuse või halva kvaliteediga kütuse pikemaajalise kasutamise tagajärjel.

Kuidas avastada rikkeid

Rikkes seade kuvab valet infot või ei kuva seda üldse. Näiteks võib indikaator osutada nullile sõltumata vedeliku hulgast või kontrollimatult kõikuda või alati näidata maksimaalset väärtust jne. Selliste sümptomite täpse põhjuse võib kindlaks teha multimeetri ja katselambi abil.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Et osta taskukohaste hindadega kütusetaseme andureid ja muid komponente registreeruge AUTODOC'is. Meie e-poes on kõik, mida vajate veoautode remontimiseks. Me pakume mõistlikke hindu ning sageli erinevaid kampaaniaid. Kõrgest kvaliteedist toode ei pea olema kallis. Esitage oma tellimus internetis meie veebileheküljel või mobiilirakenduse kaudu kohe praegu ja näete kõike ise.

loader Palun oodake...