0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Kütuseanum- / lisad veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Kütuseanum- / lisad ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Kütuseanum- / lisad veokitele soodsalt
 • Ostke Kütuseanum- / lisad soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
  14 Päeva Tagastus Poliitika
 • Veoauto Kütuseanum- / lisad alati madalate hindadega
  Parima hinna garantii
Kütuseanum- / lisad kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Kütuseanum- / lisad TOP veoki brändidele

Kütuseanum- / lisad kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Kütuseanum- / lisad veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Kütuseanum- / lisad kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Kütuseanum- / lisad ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Erinevalt autode suhteliselt kompaktsetest kütusepaakidest võivad veoautode paagid sisaldada sadu liitreid süttivat toodet. Nende elementide disain on keerulisem. Nad tagavad tuleohutuse kõrge taseme ja vähendavad atmosfääri kahjulike heidete hulka.

Veoautode kütusepaakide tüübid

Paagid omavad erineva ristlõikega kuju. See võib olla:

 • nelinurkne;
 • ristkülikukujuline;
 • ümmargune;
 • D-kujuline.

Sõltuvalt paigaldusviisi eripärast on olemas mahutid, mis paiknevad:

 • Vertikaalselt. Tavaliselt paigaldatakse need rasketes tingimustes kasutatavate veoautode kabiini taga asetsevale raamile.
 • Horisontaalselt. Nende täitekael võib paikneda üleval või otsaseinal. Esimest tüüpi mahutid on tavaliselt mahukad ning teist tüüpi- suhteliselt väikesed.

Nad erinevad ka materjali poolest, millest nad on valmistatud:

 • Alumiiniumist. Kasutatakse diislikütuse ja bensiini jaoks. Alumiinium on kergmetall, mis ei reageeri nende vedelikega. Peale selle on see vastupidav.
 • Roostevabast terasest. See on piisavalt tugev, et paak saaks edukalt täita oma funktsioone kõrge rõhu all. Selliseid tooteid kasutatakse sageli maagaasi jaoks.

Komponentidel on erinevad suurused. Seega on komponente näiteks 915- või 1100-liitrise mahuga. Kataloogidest võib leida eraldi komponente veoauto kütusepaakide jaoks, näiteks korki ja täitekaela toru.

Rikked ja nende põhjused

Komponent vahetatakse deformatsiooni ja terviklikkuse kaotamise korral. Muudatused geomeetrias võivad tekkida tugeva löögi tagajärjel. Osaline purunemine on niiskuse tõttu tekkinud korrosiooni tagajärg. Tööiga ei ole tootja poolt kindlaks määratud.

Kuidas avastada rikkeid

Hoolduse vajadusele võib viidata kütusekulu suurenemine ja teatud lõhna esinemine seadme piirkonnas. Sellises olukorras tuleks paaki kontrollida ja lekke avastamisel pöörduda veoauto remontimise spetsialistide poole. Ja isegi kui nähtavaid kahjustuse sümptomeid pole tuvastatud, on siiski parem seda teenindusjaamas diagnoosida.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest saate kiiresti valida ja osta kütusepaagi vastavalt oma veoauto parameetritele. Parim aeg esitada tellimus on kampaaniaperioodi ajal. Siiski on paljud meie poe tooted odavad isegi ilma allahindlusteta. Kui soovite leida toodet, mis sobiks teile ideaalselt nii kvaliteedi kui ka hinna poolest, võtke ühendust meie juhtidega. Nad annavad teile head nõu otse veebis.

loader Palun oodake...

2.500 000 autovaruosa - leidke oma autole sobilik varuosa.
Otsige varuosasid.

Taotluse liik Näide
Varuosad Piduriketas
Varuosad + Tootja Õlifilter CHAMPION
Varuosad + Autotootja Süüteküünal CADILLAC
Varuosad + Artikli number Pesurikumm E33/BE1
Artikli number SKWIB-0940042
Artikli number + Tootja 298W0136 RIDEX
OEN 1J6955425C
OEN + Tootja 6L6955425 STARK