0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Klapp veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Klapp ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Klapp veokitele soodsalt
  • Ostke Klapp soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
    14 Päeva Tagastus Poliitika
  • Veoauto Klapp alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Klapp kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Klapp TOP veoki brändidele

Klapp kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Klapp veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Klapp kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Klapp ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoauto pihustipumba kontrollventiil säilitab rõhu optimaalse taseme kütusesüsteemis mootori kõikides töörežiimides. Seega liigne kütus, mis tekib rõhu stabiliseerimisest, saadetakse tagasi kütusepaaki spetsiaalse ühenduse kaudu.

Tüübid

Internetist saate tellida eri tüüpi käivitajaga komponente:

  • Mehaanilisi. Neil on lihtne konstruktsioon ning nad ei maksa palju.
  • Elektrilisi. Nad töötavad kiiresti.

Kui ostate osi e-poest, pidage meeles, et neid tuleb valida rangelt vastavalt brändile ja veoauto mudelile.

Rikked ja nende põhjused

Osa tööiga ei ole kindlaks määratud ning sõltub sõiduki töö eripärast. Nagu sõiduautode pihustipumba kontrollventiil, nii ka veoautode varuosad võivad kinni kiiluda. Peale selle võib tekkida korpuse või selle elementide mehaaniline kahjustus: vedru puruneb aja jooksul, vardale tekkivad lõhed. Neid nähtusi võivad põhjustada halvast kvaliteedist kütuse kasutamine, ummistunud kütusefilter, ebakorrektne paigaldamine remondi käigus.

Kuidas tuvastada riket

Tõrked mootori töös tühikäigul, vähenenud võimsus, raskused käivitamisel, kütusekulu suurenemine, heitgaaside must värvus - kõik see on põhjuseks, miks tuleks süsteemi kontrollida. Spetsialistid kasutavad kõige enam manomeetrit, mis on ühendatud spetsiaalse seadistusega. Ei tasuks hooldusega viivitada, kuna rikkis osaga sõiduki kasutamine võib põhjustada teiste elementide rikkeid süsteemis.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas soovite osta pihustipumba kontrollventiili või teisi varuosi, mis sobiksid ideaalselt teie veoautole? Heitke pilk meie e-poe kataloogi. Kõikidele meie toodetele kehtivad hinnad on uskumatult madalad. Lisaks on meil tihtipeale kampaaniad, mis võimaldavad säästa raha.

loader Palun oodake...