Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Vedrustus / -lisad veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Vedrustus / -lisad ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Vedrustus / -lisad veokitele soodsalt
  • Ostke Vedrustus / -lisad kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Vedrustus / -lisad kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Vedrustus / -lisad TOP veoki brändidele

Vedrustus / -lisad kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Vedrustus / -lisad veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Vedrustus / -lisad kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Vedrustus / -lisad ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Sõiduautode vedrustuse kinnitused asuvad telje all, samas kui veoautode omad on kinnitatud selle peale. Komponendid määravad kinnituse usaldusväärsuse, seega ka ohutuse.

Veoautode vedrustuse kinnituste tüübid

Kataloogides võib leida järgmisi komponente:

  • Klambrid, plaadid, silindrilised vardad. Neid kasutatakse komponentide otsade ühendamiseks raamiga.
  • U-poldid. Neid kasutatakse komponentide otsade ühendamiseks teljetalaga.
  • Puksid. Need on valmistatud kummist või polüuretaanist. Need absorbeerivad lööke paremini ja neid peetakse vastupidavamaks.

Rikked ja põhjused

Metallosade korrosioonikahjustused on võimalikuks tulemused kokkupuutest niiskusega. Puksid kuukuvad hõõrdumisele, deformatsioonile ja kaotavad kulumise tõttu oma elastsuse. Paigaldamisel võivad kinnitusvahendid lõtvuda tänu liiklusõnnetusele või nende ebapiisavale pingutusele.

Kuidas tuvastada rikked?

Puudub spetsiaalne kasutusiga; komponente asendatakse vastavalt vajadusele. Perioodiline üksuse hooldus on vajalik, see sisaldab individuaalsete elementide seisukorra kontrollimist. Eelkõige tuleks kontrollida U-poltide pingutust.

Probleemidele viitavad teel püsimise võime kadumine või rooli halvenemine. Sellistes olukordades on soovitatav mõõta ära täpne kaugus parema ja vasaku esi- ja tagarataste vahel. See võib näidata, et ühe külje teljevahe on pikem kui teisel. Mõnikord on see probleem lahendatav uute kinnituste paigaldamisega. Lisaks on vedrustuse kinnituste asendamisel soovitatav kasutada uusi kinnitusi.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Te vihkate aja raiskamist otsides vajaminevaid komponente erinevates e-poodidest? Tänu suurele tootevalikule saate kõik vajaliku AUTODOC`ist. Saate osta oma veokile vedrustuse kinnitusi ja paljusid teisi komponente soodsate hindadega. Meil on mõistlikud hinnad ja regulaarsed kampaaniad. Ärge kõhelge ja võtke ühendust meie klienditeeninduse meeskonnaga, et saada rohkem infot. Neil räägivad teile hea meelega meie e-poest, kohaletoimetamise tingimustest ja maksmisest.