Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Amort veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Amort ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Amort veokitele soodsalt
  • Ostke Amort kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Amort kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Amort TOP veoki brändidele

Amort kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Amort veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Amort kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Amort ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoauto amortisaator on peamine amortiseeriv element, mis summutab tee defektide tõttu tekkivaid tõukeid. See komponent hoiab sõiduki suuna stabiilsena, vähendab pidurduskaugust ja vähendab kere võnkumisi.

Veoauto amortisaatorite tüübid

Tootjate kataloogid hõlmavad erineva konstruktsiooniga tooteid:

  • Pneumaatilisi. Need amortisaatorid omavad kliirensi reguleerimise funktsiooni; nad hoiavad seda samal tasemel sõltumata veose kaalust. Konstruktsiooni moodustavad kompressor, vastuvõtja, juhtimisahela seade, pneumaatilised magistraalid ja õhujaotuse mehhanism.
  • Hüdraulilisi. Need amortisaatorid võivad olla ühe- või kahetorulised. Esimesed maksavad suhteliselt vähe. Viimased on võimelised taluma rohkem töötsükleid.

Nagu sõiduautode amortisaatorid nii ka veoautode komponendid varieeruvad sõltuvalt teljest. Võite tellida internetist erinevate omadustega komponente:

  • Regressiivseid. Need komponendid tulevad hästi toime veoauto vibratsioonide ja veeremisega. Nad ei summuta efektiivselt sõidu ajal tekkivaid tõukeid, näiteks trammiteedel ja betoonplaatide vahel sõites.
  • Progressiivseid. Need komponendid summutavad takistuste läbimisel hästi tõukeid. Manööverdades lasevad sõidukil kergesti veereda.
  • Lineaarseid. Need ühendavad eespool nimetatud komponentide omadusi.

Rikked ja nende põhjused

Reeglina on seadmete tööiga üle 150 000 km läbisõitu. Tööiga sõltub teekatte seisukorrast ja sõiduki laadimistasemest. Summutusseadmete rikkeks on tihtipeale korpuse rõhu langus, mis tekib loodusliku kulumise, korrosiooni või tihendite deformatsiooni tagajärjel. Selle tulemusena võib tekkida komponendi tõsine mehaaniline kahjustus või juhtuda liiklusõnnetus.

Kuidas avastada rikkeid

Komponendid on üheosalise konstruktsiooniga ning neid ei saa remontida. Neid vahetades paigaldatakse need paarikaupa telgedele: üheaegselt veoauto tagumised ja eesmised amortisaatorid.

Kui isegi väikseimad takistused tekitavad vibratsiooni, tuleks kindlasti paigaldada uued komponendid. Peale selle võib märgata kere veeremist manööverdamise, äkilise käivitamise või pidurdamise ajal. Seadet peaks diagnoosima ja hooldama kui pidurdusvahemaa on suurenenud ja veoautol on raskusi sõidurajal püsimisega.

Komponentide riket on võimalik visuaalselt tuvastada kui rehv on ebaühtlaselt kulunud ja korpus lekib. Kui veoauto on varustatud pneumaatiliste amortisaatoritega, võivad need talvel enneaegselt rikneda. Kuna seda tüüpi komponendid on madalate temperatuuride suhtes tundlikud, võib veoauto kere olla kaldu.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Otsite taskukohaste hindade ja kõrgest kvaliteedist toodetega e-poodi? Saage AUTODOC´i kliendiks! Siit saate osta veoautode amortisaatoreid ja muid tooteid usaldusväärsetelt brändidelt. Kampaaniate ajal saate tellida kõike, mida vajate veel soodsamalt. AUTODOC- meid valivad inimesed, kes väärtustavad aega ja raha!