0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Vedrustus,Kabiin veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Vedrustus,Kabiin ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Vedrustus,Kabiin veokitele soodsalt
 • Ostke Vedrustus,Kabiin soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
  14 Päeva Tagastus Poliitika
 • Veoauto Vedrustus,Kabiin alati madalate hindadega
  Parima hinna garantii
Vedrustus,Kabiin kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Vedrustus,Kabiin TOP veoki brändidele

Vedrustus,Kabiin kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Vedrustus,Kabiin veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Vedrustus,Kabiin kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Vedrustus,Kabiin ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Juhikabiini amortisaator vähendab vibratsioonikoormust ja tagab veoauto sujuva liikumise. Need summutuselemendid amortiseerivad lööke ja vähendavad veeremist, suurendades sellega nii ohutus- kui ka mugavustaset veoauto töö ajal.

Veoauto juhikabiini amortisaatorite tüübid

Sõltuvalt konstruktsioonist:

 • Ilma täiendavate elementideta. Neid kasutatakse peamiselt vertikaalse vedrustuse komponentidena kergeveokite jaoks.
 • Spiraalvedruga. Need on terasest vedrudega varustatud summutid. Võrreldes teist tüüpi toodetega on need palju vastupidavamad, kuid vähem effektiivsed.
 • Õhkvedruga. Neid kasutatakse sõidukites, millel on pneumaatiliselt reguleeritav vedrustus. Nad tagavad kõrge mugavustaseme isegi kauakestvate reiside ajal.

Sõltuvalt paigaldamise teljest on olemas eesmised ja tagumised juhikabiini amortisaatorid. Lisaks võib neid paigaldada kahte ja nelja punkti. Sõltuvalt täiteainest jagatakse komponendid õli- ja gaasiõli amortisaatoriteks.

Sõltuvalt kinnitusviisist:

 • silma- ja kummilaagritega;
 • varda ja kinnituselementidega: laagrid, seibid, mutrid, kronsteinid jne

Rikked ja nende põhjused

Nende komponentide tööiga pole kindlaks määratud. Nad vajavad regulaarset hooldust, mis peaks koosnema täiteaine koguse, korpuse terviklikkuse ja kinnitusdetailide töökindluse kontrollimisest.

Enimlevinud komponentide rikete hulka kuuluvad deformatsioon, töövedeliku lekked, korpuse mehaaniline kahjustus ja kolvide kinnikiilumine. Põhjuseks on tavaliselt hooletu sõitmine, liigne veokoormus ja veoauto kasutamine maastikutingimustes. Defektid võivad tekkida ka tõkkele otsa sõitmise või seadme sisse mustuse ja võõraste objektide sattumise tagajärjel.

Kuidas avastada rikkeid

Rikkele võivad viidata tõuked, müra ja vibratsioon, mis esinevad ebatasasel teepinnal sõites. Lisaks veereb veoauto esiosa suurel kiirusel sõites. Antud sümptomite esinemise korral diagnoosige seadet ja vajadusel parandage või vahetage välja rikkis elemendid. Komponente tuleks välja vahetada paarikaupa. Vastasel juhul on võimalik kreeni teke.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Kas usute, et isegi ostlemine internetis võib võtta palju aega? Registreeruge AUTODOC'is ja veenduge vastupidises. Meie kasutajasõbralikust kataloogist leiate komponente oma veoauto jaoks vaid mõne minutiga. Meie e-poe klientidele pakutakse madalaid hindu, regulaarseid kampaaniaid ja kiiret kohaletoimetamist. Esitage oma tellimus kohe praegu, et osta juhikabiini amortisaatorit ja muid kõrgest kvaliteedist komponente kiirelt ja odavalt.

loader Palun oodake...