Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Soonrihma / -komplekt veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Soonrihma / -komplekt ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Soonrihma / -komplekt veokitele soodsalt
  • Ostke Soonrihma / -komplekt kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Soonrihma / -komplekt kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Soonrihma / -komplekt TOP veoki brändidele

Soonrihma / -komplekt kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Soonrihma / -komplekt veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Soonrihma / -komplekt kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Soonrihma / -komplekt ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Soonrihm edastab pöördemomenti väntvõlli rihmarattalt täiendavale varustusele: generaatorile, roolivõimendile, konditsioneerile ja veepumbale. Kirje puhul on tegu kummikihiga, millel on pikisuunalised V-kujulised ribid ja kaitsekate, mis on valmistatud õli ja kuumakindlast materjalist. Lisaks komponendile endale sisaldab veokite soonrihma komplekt ka pingutusrulle, pingutussummuteid ja kinnitusvahendeid.

Millal on aeg komplekti paigaldada?

Veoautode jaoks mõeldud soonrihmadel on võrreldes sõiduautodega palju suurem edastamisvõimsus. Veoautode komponentidel on ribisid 8 ja rohkem. Lisaks on komponendid sageli valmistatud kulumiskindla juhtmest, mis tagab nende vastupidavuse šokkidele. Vaatamata kõigest sellest kuuluvad kõik veoajami elemendid kulumisele. Seepärast soovitatakse üksust hooldada tavaliselt iga 100 000 kilomeetri läbimisel.

Uue komplekti paigaldamise vajadus võib tekkida, kui rihmarataste ja summutajate tööiga lõpeb: kulumisest tingitud kõrvalekalded ja kinni kiilumine. Lisaks sellele võivad komponendid saada kahjustada ja tänu rasketele mõjudele. Ootamatu turvavöö purunemise korral tuleb asendada kogu üksuse komponendid. See võib juhtuda veoki mootori koormuse tõttu või tavapärasel tühikäigul.

Tuntud soonrihma komplektide tootjad

Kvaliteetsed komplektid, mis tagavad veokite usaldusväärse ja ohutu opereerimise võib leida eelkõige järgmiste tootjate kataloogist:

  • Contitech;
  • Bosch;
  • Autex;
  • Gates;
  • SKF
AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poes on saadaval lai valik vastupidavaid autovaruosasid. Nüüd pole mistahes sõidukite kiire ja usaldusväärne remont enam probleem. Juba täna saate osta oma veoki jaoks taskukohase hinnaga soonrihma. Püüame oma kliente üllatada kampaaniate ja allahindlustega nii sageli kui võimalik ning pakume võimalust tasuta kohaletoimetamiseks. Tehke oma tellimus internetis kohe praegu ja saate teada, et kvaliteetsed tooted võivad olla väga soodsad.