Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Seade- / juhtrull veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Seade- / juhtrull ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Seade- / juhtrull veokitele soodsalt
  • Ostke Seade- / juhtrull kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Seade- / juhtrull kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Seade- / juhtrull TOP veoki brändidele

Seade- / juhtrull kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Seade- / juhtrull veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Seade- / juhtrull kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Seade- / juhtrull ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veokite rihmarattad määratlevad veorihma trajektoori. Neid võidakse müüa eraldi või osana komplektist.

Veoautode rihmaratta tüübid

Eesmärgi alusel:

  • Soonrihmana. Olenevalt rihmajamis kasutatavast elemendi tüübist võivad need olla lamedad või ribistatud süvenditega. Keskmiselt on nende eluiga 70-80 tuhat km.
  • Hammasrihma jaoks. Nende disain eeldab hammaste süvendite olemasolu. Asendamine on vajalik iga 75-100 tuhande kilomeetri läbimisel.

Materjali alusel:

  • polümeer, need taluvad hästi kontakti niiskusega;
  • metalsed, mis on mehaanilise pinge suhtes vastupidavamad.

Need tooted erinevad ka suuruse poolest. Tavaliselt määratleb välisdiameetri laiuse tootja. Need peaksid vastama veoki hammasrihma ajami parameetritele.

Rikked ja nende põhjused

Komponendid nagu sõiduautode rihmarattaid tuleb asendada koos hammasrihmadega, sest need kuluvad. Kulumist võib kirendada ka liigsed üksusele rakenduvad koormused, see põhjustab komponendi purunemise.

Komponendi väliskülje mehaaniline kahjustus võib tekkida ka kokkupuutest võõra objektiga, näiteks kiviga. Külgmise juhikud võivad olla deformeerunud komponendi valest paigaldamisest.

Kuidas tuvastada tõrkeid?

Tarvikute seisukorda tuleb kontrollida iga 15 000 km läbimisel. Kui komponent pöörleb ülevaatuse ajal vabalt ja teeb müra, tuleb see välja asendada. Reeglina ajastusmehhanismi komponente ilma korraliku põhjuseta ei kontrollita. Selle üksuse komponendi probleemile võib viidata liigne müra selle töötamisel. Sellisel juhul pöörduge teenindusse ilma regulaarset hooldust ootamata.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Meie e-poest leiate palju soodsaid autovaruosasid. Siit saate oma veokile tellida rihmaratta ja teisi kaubanduslikele sõidukitele vajaminevaid tooteid. Kampaaniate käigus võite märgata eriti madalaid hindu. Kui teil on õige varuosa valimisel abi vaja, palun võtke ühendust AUTODOC`i spetsialistidega online vestluse või telefoni kaudu. Meie klienditeeninduse meeskond aitab teid hea meelega kõige leidmisel, mida oma veoki remontimiseks vajate.