Plus
Proovige preemiumkontot
0   toodet
#
0,00 €
Osta sooritamiseks lisage palun ostukorvi tooteid

Pingutusrull veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Pingutusrull ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Pingutusrull veokitele soodsalt
  • Ostke Pingutusrull kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
Pingutusrull kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Pingutusrull TOP veoki brändidele

Pingutusrull kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem

Pingutusrull veokitele: Müügihitid meie kataloogis

Need kirjed on Pingutusrull kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Pingutusrull ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Pingutusrullikuid kasutatakse veoajami pinge reguleerimiseks veoautodes. See on välise plastikust korpuse ja tiheda varrukaga laager.

Veoautode pingutusrullide tüübid

Kinnituste tüübi järgi:

  • Ekstsentriline. Sellistes rullikutes mängib pingutusmehhanismi rolli sisseehitatud auguga varrukas, mis on keskosa suhtes nihkes. Seda kasutatakse seadme paigutamiseks nõelale, mis on mootorile paigaldatud. Pingutusrull toetub rihma tagaosale ja pöörleb mootori töötamise ajal. Pööreldes oma teljel muudab komponent oma suhtelist positsiooni rihma suhtes, tagades seega pingutuse.
  • Klambriga. Kinnitusklamber on ühendatud mootoriga poltide abil ja komponent ise on jäigalt selle külge kinnitatud. Pingutamine saavutatakse klambri liigutamisega mootori suhtes.

Pinge reguleerimise meetodi alusel:

  • Mehaaniline. Eeldab käsitsi reguleerimist. Nende eeliseks on madal hind. Reeglina tuleks need asendada umbes 70 000 km läbimisel.
  • Automaatne. Isereguleeruvad seadmed, mis võivad vähendada vibratsiooni võttes endasse šokke. Sellised komponendid on palju vastupidavamad. Nende kasutusiga võib ulatuda 100 000 km läbisõiduni. Seadmed on jagatud vedrutega koormatavateks ja hüdraulilisteks.
Rikked ja nende põhjused

Nagu sõiduautode pingutid, on ka veoautode komponendid avatud pidevale hõõrdumisele, sellepäraston need altid mehaanilistele kahjustustele ja kõrvalekalletele. Lisaks kipub nende plastikust korpus sageli sulama ja esineb komponentide kinni kiilumist ja roostetamist.

Võõrkehade sisse tungimine võib aidata kaasa pinna kiiremale kulumisele ja defektide ilmumisele. Reeglina on komponendi ülekuumenemise tagajärjeks üles sulanud komponent, samas kui ebakorrektse paigaldamise tagajärjeks on kinni kiilumine, kõrvalekalded ja vabaliikumine.

Kuidas avastada rikkeid

Kuna rihmaratta rikke tagajärjeks võib olla veoki generaatoririhma purunemine, siis tuleb selle üksuse hooldust teostada regulaarseks. Lisaks sellele on kaalukateks põhjusteks lasta teostada autoteenindudes diagnostika, kui kuulete generaatorist kõrvalisi helisid, tunnete vibratsiooni, teiee sõiduki esituleb võbelevad mootori töötamise ajal, kütusekulu on märkimisväärselt kasvanud elektriseadmete kasutamisel. Spetsialistid hindavad pingutusmehhanismi seisukorda visuaalselt.

AUTODOC: mugav internetist ostmine

Soodsa hinnaga generaatori pingutusrulli ja teiste toodete ostmiseks oma veokile registreeruge AUTODOC`i e-poes. Teie käsutuses on kasutajasõbralik kataloog, kust leiate paari minutiga kõik, mida remonditööde ja hoolduseks. Hoiame oma hinnad mõistlikud ja pakume tihti erinevaid kampaaniaid. Tellige oma komponendid internetist juba täna ja avastage eelarvesõbralike ja kiirete ostude eelised!