0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Rõngastihendid veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Rõngastihendid ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Rõngastihendid veokitele soodsalt
 • Ostke Rõngastihendid soodsalt koos õige 14 päevase tagastusajaga
  14 Päeva Tagastus Poliitika
 • Veoauto Rõngastihendid alati madalate hindadega
  Parima hinna garantii
Rõngastihendid kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Rõngastihendid TOP veoki brändidele

Rõngastihendid kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Rõngastihendid veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Rõngastihendid kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Rõngastihendid ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Õlitihendid on tihenduselemendid, mis tagavad tiheda ühenduse veoauto liikuvate ja staatiliste komponentide vahel . Näiteks on antud detailid paigaldatud võllidele selleks, et vältida määrdeainete lekkimist.

Veoautode õlitihendite tüübid

Veoautode mootorites kasutatakse mitmeid tihenduskomponente, eelkõige:

 • nukkvõlli;
 • väntvõlli;
 • käigukasti;
 • kütusepihustite;
 • kütuse kõrgsurvepumpade jaoks.

Sarnaselt sõiduautode tihenditele on ka veoautode komponendid valmistatud erinevat tüüpi kummist. Näiteks tootjad kasutavad:

 • Nitriilbutadieenkummi. See on väga vastupidav erinevate kütuste ja määrdeainete toimele.
 • Silikooni. Sellel on väga hea vastupidavus lahustite ja hapete toimele, on bioloogiliselt inertne ja sellel on dielektrilised omadused.
 • Polüakrüüli. Talub hästi kõrgeid temperatuure, kuid võib deformeeruda väga madalatel temperatuuridel.
 • Fluoropreeni. Ei muuda oma omadusi enamike hapete, õlide või lahustite toimel.

Komponendid on valmistatud:

 • tolmukattega;
 • ilma selleta.

Esimest tüüpi komponendid on kaitstud määrdumise eest. Tolmukate võib endast kujutada komponendi siseküljel paiknevat kattekihti või tahket viltrõngast.

Rikked ja nende põhjused

Mootori töö ajal on komponendid suurte mehaaniliste ja termiliste koormuste all, mistõttu nad kalduvad loomulikult kuluma ja elastsust kaotama. Kuna komponent on pidevalt kontaktis liikuvate elementidega kulub selle pind lõpuks ära. Lisaks võivad vale paigaldamise tõttu tekkida pinnale praod. Mehaanilised kahjustused on tihtipeale põhjustatud karteri ventilatsioonist tingitud liigse surve tõttu. Regulaarse ja õigeaegse hoolduse korral on tihendite tööiga 150 000 -200 000 km läbisõitu. Komponendid tuleb vahetada kohe pärast kindlaksmääratud perioodi.

Kuidas avastada rikkeid

Kahjustatud komponent kaotab terviklikkuse, mille tagajärjel hakkab õli lekkima. Sel juhul võib sõiduki all avastada õli plekke. Lisaks võib märgata määrdeainete tarbimise suurenemist, mis on esimeseks sümptomiks, mis viitab diagnostika vajadusele.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

AUTODOC'i e-poest saate osta tihendeid veoautodele hinnaga, mis on alla keskmise. Lisaks toimuvad tihtipeale kampaaniad ja me pakume klientidele sooduskuponge. Valige kataloogist sobivad tooted ja esitage oma veebipõhine tellimus kohe praegu, et saada odavalt kõike, mida vajate oma veoauto parandamiseks.

loader Palun oodake...