Plus
Proovige preemiumkontot
0   Asja
#
0,00 €
Palun lisage toode oma ostukorvi, et teha ost

Mootorikinnitus veokite jaoks

Valige oma kaubandussõiduk
Selleks, et leida veokitele ja teistele kommertssõidukitele Mootorikinnitus ja tagada nende täielik sobivus, palun valge allpool mudel.
1
2
3
Täiendav informatsioon
Tellige Mootorikinnitus veokitele soodsalt
  • Ostke Mootorikinnitus kommertssõidukitele soodsalt koos õige 200 päevase tagastusajaga
    Turvaline tellimus 200 päeva
  • Veoauto Mootorikinnitus alati madalate hindadega
    Parima hinna garantii
Mootorikinnitus kataloog veokitele - valige AUTODOC e-poest

Mootorikinnitus TOP veoki brändidele

Mootorikinnitus kommertssõidukitele kõrge kvaliteediga TOP brändidele

Rohkem
Mootorikinnitus veokitele: Müügihitid meie kataloogis
Need kirjed on Mootorikinnitus kataloogist kõige sagedamini ostetavad. Lai tootevalik parimatelt brändidelt aitab teil valida soodsa hinnaga Mootorikinnitus ja kindlustada nende parim sobivus teie veokile või kommertssõidukile.

Veoauto mootori kinnitus tagab jõuallika kindla kinnituse. Komponent amortiseerib samuti raami lööke ja vibratsiooni sõiduki liikumisel.

Veoautode mootori kinnituse tüübid

Nagu autode mootoritoed, on ka komponendid jagatud:

  • Kummist ja metallist. Need komponendid on suhteliselt odavad ja populaarsed. Neil on lihtne disain ja tavaliselt kujutavad nad endast kulumiskindlast kummist tehtud tihendeid, mis on asetatud kahe metallist plaadi vahele.
  • Hüdraulilised. Nad kohanduvad mootori erinevate töötingimustega ja demonstreerivad vibratsioonide amortisatsiooni efektiivsust. Konstruktsioonis on töövedelikuga kambrid ning liikuv membraan. Nad on ette nähtud kergete vibratsioonide eemaldamiseks, näiteks sel juhul, kui tõstukit kasutatakse suhteliselt siledal teepinnal.

Kui valite komponente kataloogist, pöörake tähelepanu asjaolule, et need komponendid võivad erineda sõltuvalt nende paigaldusviisist. Asi on selles, et üks tugedest on suurenenud koormuste all, seetõttu on see valmistatud tihedamast materjalist. Seega võivad vasaku ja parema mootoritoe hinnad olla erinevad.

Rikked ja nende põhjused

Komponent tuleb välja vahetada siis, kui selle terviklikkus on kadunud. Peale selle võivad komponendid mõne aja jooksul kaotada oma eripära summutada ja isoleerida vibratsiooni. Reeglina on mehaaniliste kahjustuste põhjusteks mootori intensiivne koormus, tugev vibratsioon ja temperatuuri muutus.

Kuidas avastada rikkeid

Nende toodete vahetamise tähtajad pole kindlaks määratud. Kahjustusi võib avastada hooldustööde käigus. Teenindusjaama külastamise vajadusele viitavad tihtipeale kõrvaline müra ja tugev vibratsioon mootori piirkonnas.

AUTODOC: mugav ostlemine internetis

Meie e-poest saate soodsalt osta mootori kinnituse, õlifiltri, õli tihendeid ja palju muid komponente veoautode jaoks. AUTODOC-i sagedaste kampaaniate abil võite minimaliseerida oma veoauto remondikulusid. Peale selle töötleme kiiresti veebis esitatud tellimusi ning korraldame kiiret kohaletoimetamist - saate oma ostud kätte nii kiiresti kui võimalik.

loader Palun oodake...